Ryterna Group vs Sparta (66:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“

2017 spalio 24 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 1633

Spalio 24 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius „Spartą“. „Ryterna Group“ buvo pralaimėję vieną kartą, o „Spartai“ šios rungtynės buvo pirmos sezone.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (6:2). Penktą minutę „Sparta“ pasivijo varžovus (6:6). Netrukus spurtą pradėjo „Ryterna Group“, kurie laimėjo atkarpą rezultatu 7:0 (13:6). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai (17:11).

Antro kėlinio pradžioje šeimininkų persvara padidėjo dar dviem taškais, bet vėliau „Sparta“ pamažu mažino varžovų persvarą. Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė tik du taškai (22:20). Netrukus „Ryterna Group“ vėl padidino persvarą, vėliau „Sparta“ vėl prisivijo, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė keturi taškai (32:28).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Sparta“. Svečiai pelnė keturis taškus be atsako, po kurių rezultatas tapo lygus (32:32). Į tai „Ryterna Group“ atsakė pelnydama šešis taškus be atsako (38:32). Vėliau komandos žaidė lygiai. Iki kėlinio pabaigos „Ryterna Group“ išsaugojo trijų taškų persvarą (47:44).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Spartos“ dvitaškiu, po kurio rezultatas tapo lygus (47:46). Vėliau net devynis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (56:46). Įpusėjus ketvirtai minutei, po ilgesnės pertraukos taškus pavyko pelnyti svečiams (56:49). Aštuntą minutę „Sparta“ buvo sumažinusi varžovų persvarą iki septynių taškų, bet kėlinio pabaigą užtikrintai sužaidė „Ryterna Group“ (66:53). „Ryterna Group“ iškovojo pirmą pergalę, o „Sparta“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Ryterna Group“ treneris J.Mozerskis: „Mūsų priekinė linija buvo stipresnė, stengėmės tai išnaudoti. Gynybinio stiliaus rungtynės buvo. Šiek tiek bandėme pulti tritaškiais, bet nesigavo. Tada susikoncentravome žaidimui per priekinę liniją, šiek tiek palaužėme varžovus ir iškovojome pirmą pergalę.“

„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)