Elektromontuotojas vs Ryterna Group (64:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 678

Sausio 10 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Ryterna Group“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję šešias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Ryterna Group“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir tris pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Elektromontuotojas“. Pirmas dvi su puse minutės tik šeimininkai rinko taškus, o rezultatas buvo 11:0. Netrukus pirmus taškus pelnė „Ryetrna Group“. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (11:6). Septintą minutę spurtą pradėjo „Ryterna Group“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (15:15). Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ įgijo keturių taškų persvarą (19:15).

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo svečiai. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (28:24). Septintą minutę spurtą pradėjo „Ryterna Group“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (28:34). Kėlinio pabaigoje svečiai persvarą išsaugojo (32:37).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (36:41). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (43:41). Kėlinio viduryje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (46:44). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė du taškai (52:54).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė tik du taškai (60:62). Netrukus „Elektromontuotojo“ puolimas užstrigo, o „Ryterna Group“ pelnė 11 taškų be atsako (62:73). Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ intrigos neatkūrė ir „ryterna Group“ iškovojo aštuntą pergalę (64:74). „Elektromontuotojas“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Ryterna Group“ treneris J.Mozerskis: „Varžovai rungtynes pradėjo agresyviai, jėgos turi, todėl ir sekėsi jiems geriau. Vėliau įsimėtėme tritaškius, pataikėme savo metimus ir laimėjome.“ Paklaustas, kaip varžovus vertina turnyrinėje lentelėje, treneris atsakė: „Varžovai žaidė gerai, tikriausiai pasistiprinę sudėtį. Manau, jie bus aukštai lentelėje, mest ikimės taippat.“

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)