Ryterna Group vs Kauno Rami & Gi-Gr (65:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus

2018 vasario 06 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 647

Vasario 6 dieną, 20:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami & Gi-Gr“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo šeimininkai, tačiau likusį laiką komandos žaidė labai lygiai, „Kauno Rami & Gi-Gr“ ne kartą visiškai priartėjo, bet taip ir nesugebėjo persverti rezultato. Ne itin rezultatyvios, bet atkaklios varžybos baigėsi „Ryterna Group“ pergale, rezultatu 65:56 (17:12, 16:16, 15:14, 17:14).

Rungtynes tiesiog fantastiškai pradėjo šeimininkai, kurie vos per kelias minutes nutolo 10:0 ir privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Nuo to momento atsigavo ir „Kauno Rami & Gi-Gr“ žaidėjai, tačiau dabar jie buvo priversti vytis varžovus. Antrame kėlinuke svečių žaidimas ir vėl buvo labai nepastovus, komanda per pusę kėlinuko sukrapštė vos kelis taškus ir atsilikinėjo jau 11 taškų skirtumu, bet gana užtikrintai sužaidė prieš pat ilgąją pertrauką ir vėl visiškai priartėjo prie varžovų 33:28.

Antroje rungtynių dalyje komandos vėl atrodė panašaus pajėgumo, žaidėjai sunkiai rinko taškus, o kai kurios klaidos buvo sunkiai paaiškinamos. Gal šeimininkus gelbėjo kiek geresnis žaidimas arčiau krepšio, čia puikiai atrodė A.Silvestravičius, kuris pasipymėjo keliais galingais dėjimais. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Kauno Rami & Gi-Gr“ išbandė kone viską, bet skirtumo panaikinti jiems niekaip nepavyko, paskutinėmis minutėmis ekipa dar bandė gelbėtis spausdama varžovus, bet ir šios pastangos nedavė norimo rezultato. „Ryterna Gruop“ atsilaikė ir laimėjo susitikimą rezultatu 65:56.

Darius Špakauskas („Ryterna Gruop“):

„norėjome reabilituotis po patirto pralaimėjimo, o varžybos buvo labai svarbios kovoje dėl antros vietos grupėje. Šiandien geriau pavyko išnaudoti aukštaūgius, pataikyti iš toli, apsigynti, visa tai ir padėjo laimėti“.

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Vyšniauskų duetas atnešė lengvą pergalę „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipai (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 20:47 val.)Brolių Vyšniauskų duetas padėjo „Kauno Rami & Gi-Gr“ sutriuškinti „MRU VSF“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 00:01 val.)