Ryterna Group vs ASU dubleriai (82:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“

2018 vasario 27 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 838

Vasario 27 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „ASU dubleriai“ (svečiai). Šį vakarą įnirtnigos kovos aikštelėje nebuvo šeimininkai puikiai pradėję rungtynes iškart šovė į priekį ir užtikrintai pirmavę iškovojo lengvą pergalę – 82:66.

Rungtynių starte į priekį iškart šovė šeimininkai, kurie puikiai atakavo iš toli, o žaidimas aikštelėjo buvo gana inteligentiškas. Įpusėjus ketvirčiui žaidimo sparta padidėjo ir komandos pradėjo lengviau rinkti taškus, o priekyje užtikrintai buvo šeimininkai –19:6. Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo jau dviženklį pranašumą – 37:13. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas vėl buvo aukštas, o per pusę kėlinio niekas ženkliai nepasikeitė – „Ryterna Group“ vis dar turėjo daugiau nei dvidešimties taškų pranašumą – 44:21. Antroji ketvirčio pusė buvo permaininga, tačiau šeimininkai sužaidė geresnę atkarpą ir kėlinio gale turėjo itin solidų pranašumą – 56:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje buvo kiek kitoks, rezultatyvumas smarkiai krito, padaugėjo netaiklių metimų ir klaidų, o abiejų komandų žaidimas išsilygino. Po lygiai sužaisto ketvirčio komandas tebeskyrė tridešimt vienas taškas – 68:37. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šeimininkai turėdami solidžią persvarą kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai ketvirtį pradėjo 11:0, b surimtėję šeimininkai užtkrintai sužaidė kėlinio pabaigą ir „Ryterna Group“ iškovojo pergalę rezultatu – 82:66 (37:13, 19:12, 12:12, 14:29).

„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)