Ryterna Group vs BC „Straight“ (70:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“

2018 sausio 23 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 588

Sausio 23 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik „Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius BC „Straight“ komandą. „Ryterna Group“ buvo iškovoję devynias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Straight“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus trečiai minutei „Ryterna Group“ pirmavo rezultatu 7:5.Tai buvo paskutiniai pelnyti šeimininkų taškai kėlinyje. Dvi minutes komandos taškų nepelnė, o antroje kėlinio pusėje septynis taškus be atsako pelnė „Straight“ (7:12).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Ryterna Group“, o netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (11:14). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Straight“ (11:18). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (13:21). Septintą minutę „Straight“ puolimas užstrigo, o „Ryterna Group“ pelnė 13 taškų be atsako (26:21). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (29:24).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris minutes komandas skyrė penki taškai (35:30). Vėliau komandos žaidė lygiai. Šeštą minutę komandas skyrė penki taškai (40:35). Netrukus šeimininkai padidino persvarą iki septynių taškų (42:35). Kėlinio pabaigoje „Straight“ pelnė septynis taškus be atsako (42:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Straight“ (42:46). Po jo svečių puolimas visiškai užstrigo, o gal jau ir trūko jėgų penkiese žaidusiems „Straight“. „Ryterna Group“ pelnė net 27 taškų be atsako ir aštuntą minutę pirmavo rezultatu 69:46. Kėlinio pabaigoje „Straight“ sumažino varžovų persvarą iki 19 taškų (70:51). „Ryterna Group“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Straight“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Ryterna Group“ treneris J.Mozerskis: „Pradžioje žaisti buvo tikrai nelengva. Vienu metu perlaužėme rungtynių eigą. Vėliau persvarą išlaikėme ir dar labiau padidinome. Rungtynės tikrai nebuvo lengvos. Vyrai puikiai kovojo, šaunuoliai. Varžovai tikriausiai pavargo antroje rungtynių pusėje, mes pradėjome žaisti agresyviai. Jie negalėjo daug bauduotis nes žaidė penkiese.“

„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)