Resmila.lt vs Ryterna Group (62:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą

2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 23:21 val., peržiūros: 705

Penktadienio vakarą A. Sabonio KC vykusiose C lygos C pogrupio rungtynėse susitiko „Resmila.lt“ su „Ryterna Group“​. Antroje rungtynių pusėje be keitimų žaidusiems šeimininkams pritrūko jėgų kovoje dėl pergalės.

​Rungtynių pradžia pasižymėjo puikiu abiejų komandų pataikymu, tačiau pirmajame kėlinyje svečių komanda po truputį rodė savo pranašumą. 5-ių minučių atkarpą jie laimėjo 7:23. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė „Ryterna Group“ krepšininkas M.Neverbickas (17:30).

​Antrajį kėlinį dvejomis sėkmingomis atakomis pradėjo „Resmila.lt“​ (22:30). Svečių komandos žaidėjas G.Volkovas į tai operatyviai reagavo ir atsakė taip pat dviem taikliais šūviais (22:36). ​Šeimininkų komanda šiame ketvirtyje stulbinamai pataikė tritaškius. Iš 6-ių tolimų metimų net 3 pataikė M.Maslenikovas. Po paskutinio jo metimo šiame ketvirtyje komandoms išėjus ilsėtis švieslentėje degė rezultatas – ​37:38.

Trečiasis kėlinys, kaip ir tikėtasi, buvo kupinas intrigos. Sužaidus beveik 3 minutes „Resmila.lt“​ sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę (46:45). ​Bet tai netruko ilgai – „Ryterna Group“​ spurtavo 12:0 ir taip sugrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas (48:58). ​Ketvirtis baigėsi rezultatu 51:60 svečių naudai.

​Paskutinysis rungtynių ketvirtis nebuvo rezultatyvus. Nors po E. Jauneikos taiklaus tolimo šūvio „Resmila.lt“​ komanda ir buvo sumažinusi varžovų atotrūkį iki 7 taškų, to neužteko pasiekti pergalei. „​Ryterna Group“ laimėjo rungtynes rezultatu 62:71.

​M. Šidlauskas („​Ryterna Group“​), paklaustas kas lėmė pergalę prieš negausias varžovų gretas, atsakė:

„​Nesitikėjom lengvos pergalės, nes kai ateina 5-iese žaidžia geriau nei būtų pilnos sudėties. Bet aš manau, kad galėjom laimėt lengviau, bet kažkuriuo momentu buvom padarę gal +16, bet atsipalaidavom ir paskui jau gavosi labiau įtemptos varžybos. Antroje dalyje gal parodėm daugiau noro, daugiau energijos ir, manau, dėl to pasiekėm pergalę.“

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)