Nebajeris vs Laipsniai (63:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:29 val., peržiūros: 788

Kovo 18 dieną, 15:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštunfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą įtinikamai buvo laimėje „Laipsniai“). Nors šiandien šeimininkai neturėjo kur trauktis ir privalėjo laimėti, tačiau didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo „Laipsniai“. Vis tik nedidelį šansą „Nebajeris“ susikūrė rungtynių pabaigoje ir paskutiniu tolimu metimu netgi galėjo išplėšti pergalę, tačiau metimas buvo neparuoštas, o sudėtinga pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį atiteko „Laipsniams“ 63:65 (14:7, 16:29, 20:19, 13:10).

Rungtynių pradžioje abi komandos tiesiog tragiškai atakavo krepšį, žaidėjai prametė viską ką tik galėjo, o pirmieji iš savotiško miego pabudo „Nebajerio“ žaidėjai, kurie nutolo nedideliu pranašumu. „Laipsniai“ vis dar strigo ir per pirmąjį ketvirti sukrapštė vos 7 taškelius. Tačiau viskas pasikeitė antrojo kėlinuko metu, svečiai per vieną minutę surinko daugiau taškų nei per visą pirmąjį kėlinuką ir gana greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Dabar iniciatyva jau buvo „Laipsnių“ pusėje ir būtent jie pirmavo po dviejų ketvirčių 30:36.

Antroje rungtynių dalyje „Laipsniai“ sėkmingai išlaikė savo poziciją, svečių pranašumas netgi perkopė 10 taškų ribą, o „Nebajerio“ situacija tapo vis labiau komplokuota. Tačiau svečiai turėjo rimtų problemų dėl pražangų, tai apribojo kai kurių krepšininkų laiką aikštėje, o čia buvo šansas šeimininkams. „Nebajeris“ paskutinio kėlinuko metu sugebėjo atsitiesti, komanda išlipo iš gilios duobės, o paskutinės atakos metu visi šansai buvo jų rankose. Vis tik metimas buvo neparuoštas ir taip nuplaukė galimybė žaisti trečiąsias serijos rungtynes 63:65.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):

„buvo sunkios varžybos, šiandien komanda neturėjo pilnos priekinės linijos, todėl žaisti buvo nelengva“.

„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)