BC „Straight“ vs Nebajeris (66:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 687

Trečiadienį, spalio 24 dieną Kauno technikos profesijos mokymo centro salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų BC„Straight “ ir „Nebajeris “. Varžybos prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti toliau, nei per poros metimų atstumą. Bet antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti BC„Straight “komandos pranašumas ir gerai susižaistas žaidimas.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje užvirė kieta vyriška kova. Abi komandos nenorėjo paleisti žaidimo. Pirmas kėlinukas baigiasi 17:16.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Nebajeris “, bet taip maždaug truko, tik pirmas dvi minutes. Įsižaidus BC„Straight “ komandai, padidėjo jų pranašumas aikštelėje ir jau įpusėjus antram kėliniui jie jau pirmavo 34:23. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:25.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau BC„Straight “ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję BC„Straight “komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 19 taškų persvara 52:33.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje BC„Straight “ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 66:50.

BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61) (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)