Neveronys ‒ LKK vs Nebajeris (80:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 14:45 val., peržiūros: 1030

Sekmadienį Kaustos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimo nepatyrį „Neveronys – LKK“ (14/0) ir svečių teisėmis atvykę „Nebajeris“ (8/4).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Nebajeris“, kurie su kiekviena minute tolo nuo varžovų ( 4:11). Vis dėlto, šeimininkai tolimų metimų dėka pradėjo vytis varžovus ir svečių treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:13). Likus žaisti tris minutes ( 22:25). Antrame kėlinyje „Neveronys – LKK“ paleido varžovus į priekį ir greitai svečiai atstatė turėtą pranašumą ( 26:37). „Nebjaeris“ pradėjo klysti puolime, o šeimininkai surengė spurtą 19:0 ir pirmą kartą įsiveržė į priekį – 45:38.

Po ilgosios pertraukos ekipos toliau žaidė taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Neveronys – LKK“ išsaugojo susikrautą pranašumą ( 62:53). Ketvirtame kėlinyje „Nebajeris“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų ( 68:64). Likus žaisti tris minutes „Neveronys – LKK“ susistatė viską į vietas, kur iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 80:73 (22:25, 23:13, 17:15, 18:20)

Po laimėtų rungtynių „Neveronys – LKK“ ekipos kapitonas, D.Gudeliauskas, kalbėjo:

„Sunkiai žaidėm, svarbu laimėjom. Smaigiai pasižaidėm sekmadienio popietę.“

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)