Birštono SC – „Olimpas“ vs Bella Italia ‒ Feniksas (83:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 18 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 00:36 val., peržiūros: 677

Šeštadienį, lapkričio 18 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Birštono SC – „Olimpas“ bei svečių „Bella Italia ‒ Feniksas“. Svečių ekipa pogrupio lyderiams priešinosi pusantro kėlinio. Vėliau aikštelės šeimininkai sužaidė gerą atkarpą, įgijo labai saugų pranašumą ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviu ir apylygiu komandų žaidimu. Vėliau kelis kartus sėkmingai užpuolė birštoniečiai ir įgijo šešių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką svečiai bandė vytis savo varžovus, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, aikštelės šeimininkai atsakė tuo pačiu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:18. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau žaidė panašiai. „Bella Italia ‒ Feniksas“ mažais žingsneliais mažino saavo atsilikimą ir sužaidus pusę ketvirčio, komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau tuomet svečiai krito į duobę ir per likusį kėlinuko laiką pelnė vos tris taškus. Tuo pasinaudojo „Birštono SC – „Olimpas“ ir spurtavo 13:3, taip užbaigdami ir ketvirtį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai nemažino apsukų ir pelnė devynis taškus paeiliui ir taip Birštono ekipa įgijo jau 21-o taško pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų kito labai minimaliai. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 65:42. Ketvirtąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai ir padidino savo atotrūkį jau iki 29-ių taškų. Tuomet „Bella Italia ‒ Feniksas“ pelnė devynis taškus be atsako, bet tai jau nieko nelėmė. Per likusį rungtynių laiką komandos žaidė apylygiai, o to užteko birštoniečiams, kurie iškovojo ketvirtąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 83:63.

Vidas Kapačinskas („Birštono SC – „Olimpas“):
“Daugiau taškų šiandien įmetėm. Ir, manau, kad po krepšiu šiandien buvome stipresni“.

Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)