BK Centre vs Birštono SC – „Olimpas“ (41:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams

2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 15:00 val., peržiūros: 887

Lapkričio 4 d., šeštadienį, „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre“ (0-3) priemė svečius iš Birštono – SC – „Olimpas“ (1-0) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje Birštono SC – „Olimpas“ po A. Marchockio ir I. Snapaičio metimų pirmavo 0:7. Bet greitai BK „Centre“ aptirpdė svečių pranašumą ir po T.Tugutov tritaškio priartėjo iki 7:10. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai surengė spurtą ir po M. Seiliaus tolimo šūvio buvo priekyje 11:25.

Antrojo kėlinuko pradžioje D.Peldžius ir M.Seilius įšovė po tritaškį, Birštono SC – „Olimpas“ rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos ir kėlinuko viduryje jau turėjo solidžią persvarą – 13:40. Kėlinuko antroje pusėje svečių puolimas šiek tiek sustojo, bet BK „Centre“ tuo nesugebėjo pasinaudoti. Po pirmosios rungtynių pusės 21:48 pirmavo svečiai.

Trečiojo kėlinuko viduryje po A. Marchockio tritaškio Birštono SC – „Olimpas“ pirmavo 31:63. Antroji trečio ketvirčio pusė buvo nerezultatyvi abiems ekipoms, o pasibaigus kėlinukui rezultatas buvo 35:69.

Ketvirtajame kėlinuke BK „Centre“ pelnė vos šešis taškus, o I. Snapaičio, T. Miliūno ir D. Peldžiaus metimai dar labiau įtvirtino svečių pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 41:91 (11:25, 10:23, 14:21, 6:22) ir tai yra antroji paeiliui Birštono SC – „Olimpo“ pergalė.

Po rungtynių Birštono SC – „Olimpas“ treneris V. Kapačinskas sakė, kad „buvo gera treniruotė“.

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)