Kauno Rami & Gi-Gr vs Birštono SC – „Olimpas“ (70:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 944

Sekmadienį, lapkričio 19 d., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose santykius aiškinosi A pogrupio trečioje ir antroje vietoje esančios komandos – „Kauno Rami & Gi-Gr“ (3-1) priemė svečius Birštono SC – „Olimpo“ (4-0) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje „Kauno Rami & Gi-Gr“ žaidėjas T.Vyšniauskas sumetė keturiolika paeiliui savo komandos taškų, iš kurių – dvylika po keturių taiklių tritaškių metimų, ir tai leido šeimininkams pirmauti 14:9. Bet kėlinuko pabaigą, daugiausia M. Knyšiaus pastangų dėka, Birštono SC – „Olimpas“ laimėjo 1:15 ir pasibaigus pirmam ketvirčiui buvo priekyje 15:24.

Antrajame kėlinuke G. Mikėno ir I. Galicino metimai persvėrė rungtynių rezultatą „Kauno Rami & Gi-Gr“ ekipos naudai – 25:24. Ir toliau rungtynėse pirmaujanti ekipa keitėsi dažnai, tačiau pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidę svečiai pirmavo 35:39.

Trečiojo ketvirčio viduryje po Š. Urbaičio dvitaškio rezultatas buvo lygus 45:45. Bet tada puikią atkarpą sužaidė Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkas D.Burbulis, perėmęs keletą svarbių kamuolių, pataikęs du tritaškius paeiliui ir tai leido svečiams spurtuoti bei po trijų kėlinukų pirmauti 50:64.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno Rami & Gi-Gr“ pabandė šiek tiek priartėti – 58:67. Tačiau brolių Knyšių vedamas Birštono SC – „Olimpas“ pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas 70:84 (15:24, 20:15, 15:25, 20:20).

V. Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“):

„vienu momentu, trečiajame kėlinyje, mūsų 25 numeris (D.Burbulis) mus patraukė ir užtikrino pergalę“.

Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)