Birštono SC – „Olimpas“ vs LazybuGuru.lt (87:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 27 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“

2018 sausio 27 d., Šeštadienis, 17:41 val., peržiūros: 786

Sausio 27 d., šeštadienį, Birštono gimnazijoje buvo sužaistos C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Birštono SC – Olimpas“ (11/1) ir svečių „LazybuGuru.lt“ (11/2) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje abi ekipos stengėsi palaikyti greitą žaidimą, kuris buvo ganėtinai rezultatyvus. Įpusėjus kėlinukui „LazybuGuru.lt“ kiek nutolo – 10:17. Visgi, per likusias minutes svečiai puolime užbuksavo, o Birštono SC – „Olimpas“ sumažino savo deficitą iki minimumo 16:17.

Antrajame ketvirtyje „LazybuGuru.lt“ vėl kiek nutolo – 17:24. Visgi, aikštelės šeimininkai, sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, tačiau ir persverti bei įpusėjus susitikimui Birštono SC – „Olimpas“ pirmavo 39:37.

Trečiajame kėlinuke šeimininkus į priekį patraukė J. Tamošiūno metimai, o Birštono SC – „Olimpas“ pirmavo 47:45. Kėlinuko antroje pusėje tritaškių prišaudė A.Marchockis ir M.Čepulionis, bet svečiai nuo jų neatsiliko ir po trijų ketvirčių atsilikinėjo vos vieno taško skirtumu – 65:64.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Birštono SC – „Olimpas“ ekipos spurtu, po kurio jie pirmavo 76:68. Kai jau atrodė, jog rungtynių nugalėtojas nulemtas, A.Kaminskas pataikė tolimą metimą, šeimininkai buvo nubausti technine pražanga, o „LazybuGuru.lt“ priartėjo per vieną metimą. Visgi, klaida paskutinėje atakoje padovanojo pergalę Birštono SC – „Olimpui“. Galutinis rungtynių rezultatas 87:84 (16:17, 23:20, 26:27, 22:20).

V. Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“):

„įtemptos rungtynės labai, nervingos, emocionalios, tokios ir turi būti. Teisėjai geri buvo, turiu pagirti – žmogiški tokie.“

Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)