Birštono SC – „Olimpas“ vs BC „Straight“ (93:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59)

2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 22:41 val., peržiūros: 751

Balandžio 6d., Penktadienį, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios (Didžiosios taurės), Ketvirtfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – Birštono SC – „Olimpas“ ir svečių – BC „Straight“.

Rungtynės prasidėjo gan atkaklia abiejų ekipų kova, įpusėjus pirmąjam kėliniui komandas skyrė tik 3 taškai, tačiau likusią kėlinio dalį šeimininkams savo pranašumą išlaikyti pavyko, o paskutinę kėlinio sekundę M. Čepulionio tritaškis padidino „Olimpo“ pranašumą iki 6 – 24:18.

Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, per pusę pirmojo kėlinio Birštono ekipa susikrovė 11 taškų pranašumą. Tuo tarpu BC „Straight“ krepšininkai strigo puolime, o baigiantis pirmąjai pusei varžovai dar labiau nutolo – 41:28.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „Olimpas“ vis didino savo pranašumą, o 5-iese susirinkusiems, tačiau kovingai žaidusiems BC „Straight“ krepšininkams pradėjo trūkti jėgų. Birštono SC – „Olimpas“ antrą kartą įveikė varžovus ir keliauja į pusfinalį – 93:59 (24:18, 17:10, 23:17, 29:14).

Birštono SC – „Olimpas“ Komandos treneris: Vidas Kapačinskas:

Pergalė lėmė, tai kad mūsų komanda buvo pilna, varžovai susirinko tik penkiese, todėl greit pavargo.

Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:41 val.)