Birštono SC – „Olimpas“ vs exPersvara (78:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 16:23 val., peržiūros: 673

Šeštadienio popietę Birštono SC – „Olimpas“ namuose priėmė exPersvara komandą. Be pralaimėjimų žengiantys šeimininkai ir be pergalių atvykę svečiai norėjo įsirašyti dar vieną svarbų tašką turnyrinėje lentelėje. Susitikimo pradžia vyko kur kas atkakliau nei planavo šeimininkai. Nors jėga po krepšiu buvo akivaizdi jiems niekaip nesisekė pabėgti. Likus 3 minutes iki kėlinuko galo šiek tiek kuriozinis K.Glinskas tritaškis kamuoliui atšokus į lanką vėl lygino rezultatą, tačiau komandiškai žaidę šeimininkai gerai sužaidus kėlinio pabaigą truputį atitrūko 26:21. Antrajame ketvirtyje Birštono SC – „Olimpas“ jėga pradėjo ryškėti ir rezultate. Komandoms sustojus puolime šeimininkai dar labiau suagresyvino veiksmus gynyboje ir svečiams per šį kėlinuką pelnius vos 9 taškus į didžiąją pertrauką komandos ėjo rezultatui esant 42:30.

Trečiojo ketvirčio viduryje po L.Puidokas dvitaškio su pražanga skirtumas tirpo iki keturių taškų, tačiau tuomet daugiausia A.Marchockis pastangomis puolime iniciuotas spurtas 14:0 vėl leido solidžiai atitrūkti šeimininkams ir tik paskutinėm kėlinuko sekundėm pataikytas L.Juodakis tritaškis kiek švelnino nepavydėtiną svečių padėtį 61:46. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po L.Puidokas dvitaškio svečiai dar kartą pabandė užsikabinti mažindami skirtumą tarp komandų iki 54:63. Vis tik tai buvo viskas,šeimininkai susikaupė ir sėkmingai užbaigė rungtynes pirmaudami 78:63.

Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)