Bella Italia ‒ Feniksas vs Grande (53:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 01 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“

2017 gruodžio 01 d., Penktadienis, 20:52 val., peržiūros: 634

Penktadienį Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Bella Italia – Feniksas“ (2/4) ir svečių teisėmis atvykę „Grande“ (2/4).

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Grande“ ,kurie greitomis atakomis tolo nuo varžovų, o „Bella Italia – Feniksas“ strigo varžovų gynyboje toliau ( 1:13). Po minutės pertraukėlės tik kėlinuko pabaigoje šeimininkai pradėjo rinkti taškus, tačiau svečiai išsaugojo pranašumą ( 8:25). Antrame kėlinyje „Grande“ toliau įrodinėjo didesnį meistriškumą ir tolo nuo varžovų ( 10:34). Likus žaisti keturias minutes „Bella Italia – Feniksas“ niekaip neatrado savojo žaidimo , o „Grande“ ėmė strigti puolime, tačiau išlaikė pranašumą – 16:41.

Po ilgosios pertraukos „Grande“ toliau demonstravo komandinį žaidimą ir taikliais šūviais iš tolo varė į neviltį varžovus ( 22:59). „Bella Italia – Feniksas“ sugebėjo pelnyti daugiau taškų per trečią kėlinuką nei per pirmą pusę, tačiau komandas toliau skyrė 36 taškai ( 36:72). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Grande“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 53:91 (8:25, 8:16, 20:31, 17:19)

„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)