Kauno technikos kolegija vs ASU dubleriai (74:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Studentų akistatoje ‒ „ASU dublerių“ pergalė

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 18:37 val., peržiūros: 753

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko C lygos autsaideriai „Kauno technologijos kolegija“ („KTK“) ir svečių teisėmis atvykę „ASU dubleriai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 6:6). Pirmieji pranašumą susikrovė „ASU dubleriai“, kur pasinaudojo varžovų klaidomis ir padidino atotrūkį iki 6 taškų ( 10:16). Antrame kėlinyje abi komandos įjungė aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis rinko taškus. Svečiai buvo pranašesni puolime ir įgijo dviženklį pranašumą (21:32). Per likusį laiką „KTK“ surengė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki 8 taškų – 34:42.

Po ilgosios pertraukos „ASU dubleriai“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą su kiekviena minute ( 34:52). „KTK“ niekaip neatrado savojo žaidimo, kur strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir prieš lemiamą kėlinuką komandas skyrė 23 taškai ( 50:73). Ketvirtą kėlinį „KTK“ pradėjo „sausa“ atkarpa ir skirtumas ištirpo iki 14 taškų ( 60:74). Po minutės pertraukėlės „ASU dubleriai“ išleido į aikštelę pagrindinius žaidėjus , kurie išsaugojo pranašumą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 74:87 (10:16, 24:26, 16:31, 24:14)

Po laimėtų rungtynių „ASU dublerių“ ekipos naudingiausias žaidėjas, A.Bulys, kalbėjo:
„Komandinis žaidimas nulėmė pergalę. Susirinkome šiandien „mažiukai žaidėjai, prapogavom greitą žaidimą. Stengemės atsistverti varžovus, pataikėme daug tritaškių metimų“

„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Po atkaklios kovos „ASU dubleriai“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai iškovoti pergalę (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 18:30 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)