Kauno technikos kolegija vs Grande (65:125)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai iškovoti pergalę

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 18:30 val., peržiūros: 697

Trečiadienį, vasario 21 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių „Grande“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie įgijo beveik dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje prasidėjo A. Makūno tritaškių lietus, kuris ir patiesė pergalę „Grande“ ekipai.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri dėka taiklių tolimų, įgijo gan solidų pranašumą. Ties tuo „Grande“ ekipa nesustojo ir likusio kėlinio metu mažais žingsniais didino savo atotrūkį, kuris vėliau pasiekė ir dviženklią ribą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:25. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, bet tuomet gerą atkarpą sužaidė “KTK” ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Visgi, ketvirčio pabaigoje “Grande” vėl padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:43.

Trečiąjį kėlinį su kur kas didesniu nusiteikimu pradėjo svečiai ir pradėjo vėl sparčiai tolti nuo savo varžovų. Viso kėlinio metu „Grande“ nuolat spaudė savo varžovus, metė sėkmingai tritaškius ir taip įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 79:49. Lemiamas rungtynių kėlinys beliko tik formalumas ir jau nelabai buvo panašus į varžybas. A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai dominuoti puolime ir pasiekti užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:125.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):
“Laimėjom, nes Aidas įmetė 21-ą tritaškį“.

„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Grande“ ekipa (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 13:29 val.)Tomo Vasiliūno taiklus metimas atnešė pergalę „ Kauno ‒ TPMC 2“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 18:55 val.)Studentų akistatoje ‒ „ASU dublerių“ pergalė (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 18:37 val.)„Grande“ jau pirmajame kėlinyje pasiklojo pamatus pergalei (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:17 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)