Elektromontuotojas vs ASU dubleriai (81:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 726

Gruodžio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „ASU dublerius“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję keturias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „ASU dublerių“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu metimu pradėjo „Elektromontuotojas“, bet vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“ (2:6). Baigiantis penktai minutei komandas skyrė šeši taškai (4:10). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“ (11:10). Į tai „ASU dubleriai“ atsakė taikliu tritaškiu (11:13). PAskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuris įgijo šešių taškų pranašumą (20:14).

Antro kėlinio pradžioje du metimus pataikė „ASU Dubleriai“ (20:18). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (28:18). „Elektromontuotojo“ persvara pamažu augo, o baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė 16 taškų (36:20). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (40:26).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o artėjant link kėlinio vidurio skirtumas padidėjo iki 21 taško (55:34). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjo „ASU dubleriai“ (55:41). Netrukus į tai „Elektromontuotojas“ atsakė dviem taikliais metimais (59:41). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ASU dubleriai“, kurių penki pelnyti taškai leido sumažinti šeimininkų persvarą iki 13 taškų (59:46).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, vėliau šeimininkų persvara pradėjo didėti. Šeštą minutę komandas skyrė 20 taškų (73:53). Po šio persvaros padidėjimo komandos vėl žaidė lygiai, o „Elektromontuotojas“ išsaugojo solidžią persvarą. „Elektromontuotojas“ iškovojo penktą pergalę, o „ASU dubleriai“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Man asmeniškai rungtynės buvo sunkios. Dar dabar jaučių presą :). Šiaip komanda gerai sužaidė. Neturėjome pagrindinio įžaidėjo, bet susitvarkėme gan normaliai. Nežinau kaip varžovai, gal patys atletiški, bet metimo neturi gero. Labai daug metimų iš laisvų padėčių nepataikė. Kol centrai mūsų aukšti aikštėje buvo mes atkovodavome kamuolius, kai atsisėsdavo jie nusiimdavo. Svarbiausia, kad mes apsigynėme, galima sakyti, nuo jų netaiklių metimų.“ Paklaustas, apie pranašumą po krepšiu, treneris atsakė: „Pelnydavome gan retai ir du taškus su pražanga, teisėjai neleisdavo žaisti kietai ir fiksuodavo gan menkus prisilietimus. Žodžiu, iškovojome pelnytą pergalę.“

„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)