Ryterna Group vs ASU dubleriai (91:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“

2018 sausio 16 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 744

Sausio 16– ąją dieną, antradienį, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna“ ir svečių „ASU dubleriai“ komandos.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį 9:4, bet penkiese susirinkę svečiai netrukus įsižaidė ir sumažino varžovų persvarą iki minimumo. „Ryterna“ puikiai išnaudojo savo ūgio persvarą ir kėlinio pabaigoje po 4 iš eilės M. Giedraičio taškų baigė pirmąjį kėlinuką turėdami 7 taškų persarą – 21:14. Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, abi komandos demonstravo didelę žaidimo spartą ir vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir pusę kėlinio rezultatas žymiai nekito – 29:19. Tačiau netrukus svečiai išsikvėpė, varžovai nemažindami tempo jau tiesiog štampavo vieną rezultatyvią ataką po kitos ir po dviejų kelinių jau turėjo solidžią persvarą – 48:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nors svečių rezultatyvumas padidėjo, tačiau prasta gynyba neleido mažinti rezultato, taip pat koją kišo ir klaidos, o po trijų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškų „Ryternos“ persvara – 68:46. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai komanda ir toliau žaidė užtrinktai ir po truputį didino savo solidų pranašumą. Visas rungtynes pirmavę svečiai iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 91:61 (21:14, 27:17, 20:15, 23:15).

Po rungtynių „Ryternos“ komandos žaidėjas J.Mozerskis kalbėjo: „Varžovų tik penki susirinko ir mes tuo pasinaudojom, ant greito užbėgom, pataikėm savo metimus ir šiandien atrodėm tikrai geriau už varžovus.“

„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)