MRU VSF vs ASU dubleriai (85:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“

2018 vasario 06 d., Antradienis, 21:11 val., peržiūros: 870

Antradienį VRM sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSF“ (12/3) ir svečių teisėmis atvykę „ASU dubleriai“ (2/13).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „MRU VSF“ , kurie greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 12:2). Svečiams toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ir šeimininkai susikrovė 20 taškų pranašumą ( 28:8). Antrame kėlinyje Arnas Bulys vienintelis tempė „ASU dublerius“ ant pečių, tačiau to buvo per maža ( 36:15). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis ir ekipas toliau skyrė triuškinanti persvara – 43:21.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ toliau įrodinėjo savo pranašumą ir kontroliavo rungtynes ( 65:33). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau A.Bulys surengė solo šou, kuris per ketvirtą kėlinuką pelnė net 25 taškus ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „MRU VSF“ pergalę, rezultatu – 85:65 (28:8, 15:13, 22:12, 20:32)

„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)