Kauno Rami vs ASU dubleriai (107:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 18:29 val., peržiūros: 819

Sekmadienį, sausio 28 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami“ bei svečių „ASU dubleriai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė visai apylygiai, tačiau trečiajame kėlinyje svečiai liko tik keturiese ir taip prarado visus šansus pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri buvo įsiveržusi į priekį, tačiau vėliau kur kas geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką svečių ekipai pavyko sumažinti atsilikimą ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:19. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo keisdamosios sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų ženkliai nebangavo. “Kauno Rami” vis bandė atitrūkti nuo savo varžovų, tačiau į sėkmingas jų atakas “ASU dubleriai” atsakė tuo pačiu ir iškart priartėdavo prie savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai liko keturiese, kadangi vienas ekipos žaidėjų užsidirbo penktą asmeninę pražangą. Visgi, jie nepalūžo ir neleido „Kauno Rami“ ekipai pabėgti toli į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 77:64. Lemiamą ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas ir „Kauno Rami“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 107:86.

Gytis Mikėnas („Kauno Rami“):
“Šiandien turbūt viskuo buvom pranašesni už varžovus. Kai jie liko keturiese, tai iš viso nebeliko prieš ką žaist. Jie ir šiaip prastokai ginasi, mes irgi gynyboje tušti, bet čia toks žaidimas buvo – pirmyn, atgal lakstyt. Ne varžybos čia buvo.“

Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)