KMAIK vs Bella Italia ‒ Feniksas (76:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Imanto Šturmos 47 taškai permainingose rungtynėse padėjo „KMAIK“ įveikti „Bella Italia ‒ Feniksas“ (76:68)

2018 kovo 13 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 784

Kovo 13d., antradienį, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio, Pirmosios serijos rungtynės tarp: šeimininkų – „KMAIK“ ir svečių – „Bella Italia ‒ Feniksas“.

Rungtynės prasidėjo atkakliu, permainingu abiejų komandų žaidimu. Jau pirmąjame kėlinyje I.Šturma įmetė 17 iš 22 komandos taškų, o kėlinio pabaigoje D. Krapavicko tritaškis leido šeimininkams užbaigti kėlinį pirmaujančios komandos vietoje – 22:21.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkai, per ne pilnas 3 antrojo kėlinio minutes svečiai susikrovė 8 taškų pranašumą. Svečiai pirmavo neilgai, „KMAIK“ 9:0 spurtas leido pasivyti varžovus ir persverti rezultatą savo naudai. Antrąją kėlinio pusę vėl pirmavo svečiai, tačiau D. Krapavicko ir I. Šturmos tritaškiai išvedė šeimininkus į priekį – 43:42.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo svečių intencyvia gynyba prieš I. Šturmą, dėl to „KMAIK“ puolimas šiek tiek sustojo, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipa persverė rezultatą ir užbaigė trečiąjį kėlinį pirmaudami 3 taškais – 56:59.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ užstrigo rungtynių pabaigoje, o tiksliai baudų metimus metę ir užtikrintai gynyboje žaidę „KMAIK“ iškovojo pirmąją pergalę aštuntfinalio rungtynėse – 76:68 (22:21, 21:21, 13:17, 20:9). Serijoje iki 2 pergalių „KMAIK“ pirmauja 1:0.

„KMAIK“ komandos kapitonas Jonas Navackas:

Pergalė lėmė mūsų didžiulė energija, tempą palaikėme visas rungtynes ir manau, kad mūsų ištvermė buvo žymiai didesnė, todėl ir laimėjom.

Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)