Bella Italia ‒ Feniksas vs Vilkai (69:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 08 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“.

2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 15:38 val., peržiūros: 705

Gruodžio 8 dieną, „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Bella Italia“ ir svečių teisėmis žaidę „Vilkai“

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai kurie iškarto spurtavo 6:0. Prabėgus beveik puse pirmo kėlinio pagaliau pasižymėjo ir „Vilkai“, tačiau jiems nepavyko sumažinti atsilikimo ir po taiklaus D. Mickūno taiklaus dvitaškio rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo 20:9 "Bella Italia“ naudai.

Antrąjį kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo „Vilkai“, tačiau jiems niekaip nepavyko sumažinti atsilikimo ir kėlinuko viduryje toliau persvarą savo rankose laikė šeimininkai 29:18. "Bella Italia" surengė spurtą 11:0 ir jau buvo susikrovę solidžią persvarą, bet kėlinuko gale svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir persvarą toliau savo rankose laikė šeimininkai 37:22.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai ir vėl spurtavo 11:0 ir svečiai niekaip nerado priešnuodžių prieš varžovų aukštaūgius. Todėl pasibaigus trečiajam kėlinukui „Bella Italia“ ir toliau užtikrintai pirmavo 53:34

Paskutiniame ketvirtyje rezultatas ir toliau laikėsi panašus 62:43. "Vilkai" dar bandė vytis varžovus, tačiau šeimininkai vis atsakydavo tuo pačiu ir pergalę šventė „Bella Italia“ rezultatu 69:52 (20:9, 17:13, 16:12, 16:18). „Bella Italia“ tai buvo trečioji pergalė, o tuo tarpu „Vilkams“ pirmosios pergalės teks dar palaukti.

„Bella Italia“ žaidėjas A.Skučas:

Buvo sunkios varžybos, bet geru komandiniu žaidimu šiaip ne taip pavyko įveikti varžovus. Taip pat pergalę mums padėjo iškovoti gerai atsikovoti kamuoliai puolime ir gynyboje.

„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)