Sparta vs Vilkai (103:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško

2018 sausio 23 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 754

Antradienį, sausio 23 dieną, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „Spartos“ bei svečių „Vilkų“. Svečių ekipa varžovams priešinosi vos vieną kėlinuką, o vėliau skirtumas tarp komandų augo kaip ant mielių. Galiausiai „Spartos“ ekipa iškvojo triuškinančią pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai įgijo trapų pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Vilkų“ ekipa ir įsiveržė į priekį, bet „Spartos“ vyrams pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:14. Antrajame kėlinyje svečių magija pasibaigė ir jų gynyba visiškai subliuško. Jie didžiąją dalį taškų pelnė greitose atakose, po atkovotų kamuolių ir uraganiniu greičiu nutolo nuo savo varžovų jau triuškinančiu skirtumu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:26.

Trečiajame kėlinyje „Spartos“ ekipa ir toliau įrodinėjo savo akivaizdų pranašumą šiose rungtynėse. Jie nesusidūrė su jokiais sunkumais tiek puolime, tiek gynyboje ir tolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:77. Lemiamas ketvirtis tebuvo tik formalumas ir visiškai nieko nekeitė. „Sparta“ ir toliau sėkmingai žygiavo triuškinančios pergalės link. Galutinis rungtynių rezultatas 103:47.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):
“Bėgome greičiau už varžovus, pataikėme neblogai ir gerai apsigynėme“.

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“. (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:38 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)