Krugės kariai vs Nebajeris (46:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:07 val., peržiūros: 556

Sekmadienį, sausio 14-ąją dieną, Šv. Mato gimanzijos salėjė įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų „Krugės kariai“ (7/3) bei svečių „Nebajeris“ (5/4).

Rungtynių pradžioje septyni iš eilės E. Ramanausko taškai leido iškart „Krugės kariams“ pirmauti 7:0. Ir toliau šeimininkams taškus pelnė E.Ramanauskas ir tik kėlinuko pabaigoje Ž.Karalius dviem taikliais metimais prisidėjo prie komandos kapitono ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui „Krugės kariai“ pirmavo 16:13.

Antrajame kėlinuke E.Ramanauskas ir I.Spūdys pataikė po tritaškį ir šeimininkai nutolo 22:15. Visgi, kėlinuko pabaigą „Nebajeris“ laimėjo sausai 0:11, kas po dviejų kėlinukų leido svečiams būti priekyje 22:26.

Trečiojo kėlinuko viduryje E.Ramanauskas įsegė du tolimus metimus iš devynių metrų, kurie vėl leido „Krugės kariams“ pirmauti 34:32. Visgi, kėlinuko pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė „Nebajeris“, kurie po trijų ketvirčių buvo priekyje 36:38.

Ketvirtajame kėlinuke E. Ramanausko ir Ž. Karaliaus metimai leido šeimininkams nutolti 44:39. Visgi, susiėmęs „Nebajeris“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 46:46. Viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje. Abi ekipos ilgiau nei dvi minutes nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau paskutinėje atakoje M. Kazickui pavyko išprovokuoti varžovo pražangą. Vienas taiklus šio krepšininko metimas ir nulėmė „Nebajerio“ ekipos pergalę šio dienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 46:47 (16:13, 6:13, 14:12, 10:9).

A.Zadorožnyj („Nebajeris“):

„kaip visada įtemptos varžybos, ant pratęsimo ribos. Labai šalta salėje, slidi salė labai buvo, kol pripratom. Varžovai – metantys tritaškius, stengėmės koncentruotis gynyboje, uždengti tritaškius metimus, matyt, kad pavyko. Šį kartą jau pasisekė įmesti paskutinį tą lemiamą baudos metimą, nes praeitose rungtynėse neįmetėm nei vieno ir pratęsimą žaidėme. Svarbu rezultatas, tokiom sąlygom svarbu rezultatas, o kaip ten, kas ten – nelabai.“

Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)