Neveronys ‒ LKK vs Krugės kariai (91:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 15:34 val., peržiūros: 705

Sekmadienį, kovo 4 d., Kaustos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimo nepatyrę „Neveronys – LKK“ (17/0) ir svečių teisėmis atvykę „Krugės kariai“ (9/8).

Rungynių pradžioje „Krugės kariai“ įsiveržė į priekį 3:8. Tačiau tada prabilo „Neveronys ‒ LKK“ ekipos ekipos tolimoji artilerija – V.Žvirblis ir E.Kaluginas metė vieną tolimą metimą po kito ir šeimininkai pirmavo 30:21.

Antrajame kėlinuke jau D.Gudeliauskas smeigė du tritaškius paeiliui ir „Neveronys ‒ LKK“ ekipa dar labiau nutolo – 40:23. Kėlinuko pabaigoje V.Žvirblis įsegė dar tris tolimus metimus, o šeimininkai jau buvo atitrūkę 58:36.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo G. Bartkaus benefisu – jo keturiolika taškų leido „Neveronys ‒ LKK“ ekipai dar labiau padidinti savo persvarą – 72:45. Kėlinuko pabaigoje D. Mažeikos metimai leido šiek tiek svečiams priartėti – 80:57.

Ketvirtajame kėlinuke „Krugės kariams“ pavyko šiek tiek sušvelninti varžovų pranašumą, tačiau atgaivinti intrigos jau nebe. Galutinis rungtynių rezultatas 91:75 (30:21, 28:15, 22:21, 11:18) ir „Neveronys ‒ LKK“ reguliarųjį sezoną baigė nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo.

„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ užbaigė C lygos pusfinalį antrą kart įveikdami „LazybuGuru.lt“ (95:82) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:12 val.)