Baltic Transline vs Krugės kariai (52:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 21:05 val., peržiūros: 561

Sausio 28 dieną, 19:00 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Krugės kariai“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi „Krugės kariams“, kurie ilgą laiką turėjo solidų, daugiau nei 10 taškų pranašumą. Nors rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ visiškai priartėjo, bet sukurti didesnę intriga sutrugdė laiko trūkumas. „Krugės kariai“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 52:56 (10:13, 11:17, 17:20, 14:6).

Rungtynių starte abi komandos labai sunkiai rinko taškus, ypač prastai atakuoti sekėsi „Baltic Transline“ žaidėjams, kurie prametė viską ką tik galėjo ir dar pirmojo kėlinuko metu paleido varžovus tolyn. Tiesa, „Krugės kariai“ taip pat sunkiai rinko taškus, bet vis tiek sugebėjo nutolti. Iki ilgosios pertraukos komandos taip ir nepagerino savo taiklumo, o po dviejų kėlinuku priekyje buvo svečiai, jie pirmavo rezultatu 21:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nusprendė, kad jei nekrenta dvitaškiai, tuomet galima pabandyti laimę ir iš toli. Atakuojant iš tritaškio zonos „Baltic Transline“ pasirodė kur kas geriau, bet jų varžovai vis viena tolo. „Krugės kariai“ sužaidė rezultatyviausią kėlinuką rungtynėse ir nutolo per 17 taškų atstumą. O tuomet atėjo laikas atsipalaidavimui. Per likusį laiką „Krugės kariai“ vos neiššvaistė visko ką buvo susikūrę ir vos išsaugojo pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:56.

„Krugės kariai“:

„rungtynės geros, gal kiek per anksti atsipalaidavome, pradėjome žaisti skubotai. O dėl nerezultatyvių rungtynių, tai gal tiesiog pasitaikė tokia diena“.

Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:07 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)