Legionas vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (85:88)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“

2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1682

Gegužės 10 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Legionas“ (šeimininkai) ir Birštono SC ‒ „Olimpas“ (svečiai). Šios rungtynės buvo lemiamos abiems komandoms, nes serijoje iki 2 pergalių ekipos buvo pasidalinusios po pergalę. Kaip ir buvo galima tikėtis kova buvo kieta ir kupina emocijų. Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo Birštono SC ‒ „Olimpas“, bet „Legionas“ kovėsi iki galo, netekę dviejų lyderių sugebėjo išplėšti pratęsimą ir tik pramestas tritaškis su sirena neleido žaisti antrojo pratęsimo. Birštono SC ‒ „Olimpas“ atsilaikė ir laimėjo dramatiškas rungtynes rezultatu 85:88 (11:23, 31:25, 19:18, 18:13, 6:9).

Rungtynių pradžioje Birštono SC ‒ „Olimpas“ nieko nelaukė ir pasitiko varžovus milžinišku tempu. Skirtumas jų naudai išaugo žaibiškai ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 13 taškų. „Legionas“ nervinosi, žaidėjai nepataikė ir tik vienintelis R.Švagždys tempė komandą į priekį. Tiesa, Birštono SC ‒ „Olimpas“ dėl didelio tempo taip pat greitai augino ir savo klaidų skaičių, o tai padėjo varžovams atsitiesti antrojo kėlinuko metu. Pagaliau rezultatyviai pradėjo žaisti „Legiono“ lyderis V.Tirva, o skirtumas ėmė mažėti. Abi komandos dabar rungtyniavo taškų lenktynėse ir čia viskas vyko gana lygiai, Birštono SC ‒ „Olimpas“ pirmavo tik dėl puikiai sužaisto pirmojo kėlinuko, bet dabar jų pranašumas buvo vos 6 taškeliai 42:48.

Antroje rungtynių dalyje „Legionas“ pagaliau priartėjo iki 1 taško, bet čia pat varžovai atsakė spurtu ir skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų. Tačiau „Legionas“ niekur neketino trauktis, nors dėl antros techninės pražangos komandai padėti nebegalėjo V.Tirva ir su penkiomis pražangomis ant suolo sėdo R.Švagždys, bet tai tik suvienijo kitus krepšininkus ir jie sugebėjo sukurti intrigą. Svarbiausiais momentais „Legionas“ pataikė viską, o po sudėtingo J. Snudaičio tritaškio skirtumas visiškai išnyko. Nors Birštono SC ‒ „Olimpo“ stiprybė buvo ilgas suolelis, bet tai ir sutrugdė komandai paskutinėmis atakomis, žaidėjai be reikalo perdavinėjo kamuolį vienas kitam, neatsirado lyderis, o komandos atakos, galėjusios išplėšti pergalę, buvo nesėkmingos. Pagrindinis laikas pasibaigė esant rezultatui 79:79.

Nors pratęsimo metu Birštono SC ‒ „Olimpas“ sėkmingai nutolo ir jau atrodė artėja pergalės link, bet „Legionas“ dar kartą sukūrė nedidelį stebuklą, pataikyti itin sudėtingi metimai leido kovoti iki galo, o čia ir fortūna buvo jų pusėje. Paskutinėmis sekundėmis Birštono SC ‒ „Olimpas“ pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir tai suteikė viltį varžovams, nes skirtumas buvo vos 3 taškai. „Legionas“ sugebėjo atlikti metimą iš toli, bet jis nepasiekė tikslo ir pergalė, bei bilietas į finalą atiteko Birštono SC ‒ „Olimpas“ žaidėjams. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:88.

SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę (2017 kovo 24 d., penktadienis, 22:39 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)