Grande vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (70:83)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“

2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 1664

Ketvirtaidienį, spalio 27-ąją, V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Grande“ ir svečių Birštono SC „Olimpo“ komandos.

Runtynes užtikrintai pradėjo svečiai per tris minutes pelnę 9 tašku be atsako ir susikrovė apčiuopiamą persvarą. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmuosius taškus „Grande“ komandai pelnė M.Karauskas (2:9). Žaidimas, kurį laiką, buvo apylygis. Svečiai įpusėjus ketvirčiui visdar turėjo apčiuopiamą persvarą (4:11). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai įsivažiavo ir pagavo savo žaidimo ritmą. Per porą minučių jie pelnė 6 taškus be atsako ir Birštono SC „Olimpo“ persvara ištirpo iki minimumo. Nors šeimininkai ir pradėjo geriau žaisti, tačiau per pirmąjį kėlinuką jiems taip ir nepavyko išsiveržti į priekį – 13:15.

Antrojo kėlinio pradžioje Š.Žemgulis dvitaškiu išlygino rezultatą, o dar po kelių atakų T.Vaitkunas pataikė tritaškį ir pirmą kartą rungtynėse išedė savo komandą į priekį (18:17). „Grande“ komanda vedama tų pačių žaidėjų netrukus persvarą padidino iki 5 taškų. Svečiai ir toliau nerado savojo žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje ir įpusėjus kėliniui jau turėjo 8 taškų deficitą. Po Š. Žemgulio tritaškio pirmą kartą skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (34:23). Paskutines kėlinuko minutes geriau sužaidė svečiai ir prieš ilgąją pertrauką truputį sumažino savo atsilikimą – 40:35.

Po pertraukos svečiai kibo į darbą ir per mažiau nei tris minutes vėl susigrąžino pirmaujančiųjų vaidmenį (43:44). O dar po kelių minučių E.Šerpenskas pataiko dvitaškį ir dabar jau Birštono SC „Olimpo“ komanda pirmavo dviženkle persvara (54:64). Likusį kėlinio laiką abi komandos žaidė apylygiai. Abiem komandom buvo sunku rinkti taškus, žaidime padaugėjo klaidų. Svečiai neprisileido per arti varžovų ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų persvarą – 53:61.

Ketvirtąjį kėlinuką tolimu šūviu pradėjo M.Knyšius atstatydamas savo komandos dviženklę persvarą. Šeimininkai dar bandė kabintis į rungtynes, bet jų metimai vis skriejo pro šalį, o pirmavę ir ramiau žaidę svečiai po truputį didino savo persvarą, kuri įpusėjus ketvirčiui jau buvo 20 taškų (59:79). Per likusį kėlinio laiką penkiese susirinkę „Grande“ krepšininkai nebesugebėjo sugrąžinti intrigos į šias rungtynes ir jiems teko pripažinti Birštono SC „Olimpo“ pergalę rezultatu – 70:83.

Grande: Vilius Jacikas – 18 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Vaitkunas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 17 tšk., Šarūnas Žemgulis – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Dovydas Peldžius – 18 tšk., Evaldas Šerpenskas – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Tadas Miliūnas – 14 tšk.

Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)