Dentist Team vs Legionas (78:86)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1314

Lapkričio 15 dieną, 20:45 val., „Lapių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Legionas“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, iš pradžių į priekį nutolę šeimininkai pasiekė 10 taškų pranašumą, bet dar pirmame kėlinuke rezultatą išlygino „Legionas“, o vėliau abi komandos jau žaidė kiek lygiau. Vis tik trečiame kėlinuke po R. Švagždžio šou, kuomet krepšininkas per kėlinuką surinko net 20 taškų, persvarą susikrovė svečiai. Nors „Dentist Team“ komanda taip pat turėjo savo lyderį – M. Zavecką, kuris pataikė net 10 tritaškių metimų (!), tačiau jam labai trūko komandos draugų indėlio ir galiausiai „Dentist Team“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą 78:86.

Rungtynių pradžioje puikiai startavo šeimininkai, kurie žaibiškai nutolo ir jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų persvarą (12:2). Tačiau dėl prasto „Legiono“ komandos puolimo kalti labiausiai buvo patys krepšininkai, kurie niekaip nepataikė net iš patogių padėčių ir pagaliau jiems prisitaikius vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė. Dar to pačio kėlinuko metu skirtumas tapo lygus ir viskas prasidėjo iš naujo. Vis tik šeimininkai atrado rezervų kaip dar kartą nutolti, dabar jų ekipoje lyderiu tapęs M.Zaveckas smeigė vieną tolimą metimą po kito ir būtent jo pastangomis „Dentist Team“ išlaikė pranašumą savo pusėje. Rezultatas po dviejų kėlinukų 38:34.

Po ilgosios pertraukos „Legionas“ rado būdų kaip atsitiesti, o tiksliau komandai užteko kamuolį tiesiog atiduoti R. Švagždžiui, kuris paeiliui pataikė net 6 tolimus metimus, surinko 20 taškų per vieną kėlinuką ir leido svečiams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Tiesa, po tokio puikaus pasirodymo „Legiono“ ekipos lyderis savo vietą užleido komandos draugams ir pats taškų daugiau jau neberinko, bet dabar svečių ekipa jau buvo nutolusi per 10 taškų atstumą. „Dentist Team“ neturėjo ko prarasti ir taip pat ieškojo savojo gelbėtojo. M.Zaveckas atidavė visas jėgas, surinko net 37 taškus ir jo tritaškių dėka komanda dar buvo atgavusi viltį. Tačiau sėkmė buvo „Legiono“ pusėje, keletas tritaškių, kurių vienas buvo nuo lentos, leido ekipai išlaikyti saugią distanciją, o „Dentist Team“ ekipai nebeužteko laiko griebtis pražangų taktikos. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:86.

Modestas Koženiauskas („Legionas“):

„komandoje daug naujų žaidėjų, o dar tik seznono pradžia, trūksta susižaidimo. O šiandien pergalę pasiekti padėjo ir sėkmė, rungtynių pabaigoje pataikėme tritaškius, vieną net nuo lentos.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 37 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 12 tšk., Donatas Stasaitis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Legionas: Ramūnas Švagždys – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Šimkus – 19 tšk., Jonas Snudaitis – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.)

Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)