Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Resmila.lt (77:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 24 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę

2017 kovo 24 d., Penktadienis, 22:39 val., peržiūros: 1458

Penktadienį, kovo 24 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos Birštono SC – „Olimpo“ ir svečių „Resmila.lt“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį. 77:62 (16:16, 18:21, 17:14, 26:11).

Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai rezultatą išlygino. Nuo šio momento komandos beveik analogiškai keitėsi atakomis, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus. Antrame kėlinuke pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje geriau pasirodę „Resmila.lt“ žaidėjai perėmė iniciatyvą bei įgijo trijų taškų pranašumą. 34:37.

Po ilgosios pertraukos Birštono SC – „Olimpas“ nieko nelaukė ir iškart surengė spurtą, kurio dėka įgijo devynių taškų persvarą, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę svečiai taip pat atsakė „sausa“ atkarpa, kurios dėka po trijų kėlinių rezultatas ir vėl buvo lygus. Vis tik, jau nuo pat lemiamos rungtynių dalies pradžios dominavę aikštės šeimininkai užtikrintai rinko taškus, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 77:62.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Evaldas Šerpenskas – 24 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Knyšius – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 13 tšk.

„Resmila.lt“: Mantas Maslenikovas – 18 tšk., Martynas Šiukščius – 14 tšk., Gintaras Petrauskas – 8 tšk.

Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)