Nebajeris vs MRU VSF (59:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą

2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 1967

Gegužės 8 dieną, 20:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „MRU VSF“ (svečiai). Šios rungtynės buvo lemiamos abiems komandoms, nes serijoje iki 2 pergalių ekipos buvo pasidalinusios po pergalę. Kaip ir buvo galima tikėtis kova buvo kieta ir kupina emocijų, tiesa, rungtynės nebuvo labai rezultatyvios, žaidėjai prastai atakavo krepšį, o visą laiką priekyje išliko „MRU VSF“ ekipa. Nors „Nebajeris“ kovojo iki pat paskutnių sekundžių, per perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:70 (7:11, 15:17, 15:23, 22:19).

Rungtynių pradžia buvo tiesiog tragiška „Nebajerio“ komandai, žaidėjai prametė viską ką tik galėjo, o įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo net 0:9 Tačiau tuomet užstrigo ir „MRU VSF“ krepšininkai ir ilgą laiką patys nepelnė taškų, skirtumas kiek sumažėjo, o pats žaidimas tapo labai nerezultatyvus. Vis tik abi komandos puikiai suprato rungtynių reikšmę, tad žaidėjai kietai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, žaidimas buvo grubus ir aišku daugėjo emocijų bei apeliacijų į teisėjus. Bet visa tai buvo natūralu, turint omenyje, kad tai lemiamos pusfinalio rungtynės. Iki pat ilgosios pertraukos „MRU VSF“ išlaikė didesnį ar mažesnį pranašumą savo rankose ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 22:28.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Nebajeris“ trumpam priartėjo vos iki 4 taškų ribos, bet čia pat „MRU VSF“ žaidėjai atsakė puikia tritaškių metimų serija ir skirtumas žaibiškai perkopė 10 taškų ribą. Būtent toks ar panašus skirtumas išliko kone visą likusį rungtynių laiką, „MRU VSF“ sėkmingai išlaikė distanciją ir artėjo pergalės link. Bet abiejų komandų kovingumas niekur nedingo, kova vis dar buvo labai kieta, greitai augo pražangų skaičius, kol pradėjo retėti ir komandų gretos. Nors rungtynių pabaigoje „Nebajeris“ atsilikinėjo vis dar 10 taškų skirtumu, bet komanda vis dar tikėjo, kad gali išsigelbėti ir labai anksti ėmėsi pražangų taktikos. Šis pasirinkimas gal ir būtų buvęs teisingas, bet patys „Nebajerio“ žaidėjai niekaip nesugebėjo užpulti, o krepšys jiems atsirišo tik paskutinėmis atakomis, bet tuomet jau nebebuvo laiko kažką pakeisti. „MRU VSF“ atsilaikė ir pelnynai žengė į finalą. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:70.

United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:43 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)