Grande vs MRU VSF (45:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 2200

Vasario 9-ąją, ketvirtadienį, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Grande“ (5-8) bei svečių statusą turėjusių „MRU VSF“ (4-8) krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „MRU VSF“ šiek tiek greičiau įveikė rungtynių jaudulį. Po M. Zutkio metimo svečiai buvo priekyje 4:9. Visgi, E. Petrausko ir R. Nemuro metimai leido „Grande“ ekipai spurtuoti ir įsiveržti į priekį 11:9. Tačiau tada iškart tritaškį paleido K.Surplys, persverdamas rungtynių svarstykles „MRU VSF“ ekipos naudai. Po pirmojo kėlinuko 11:12 pirmavo svečiai.

Antrajame kėlinuke visiškai užsirišo krepšys šeimininkų ekipai, kuri per šį ketvirtį įmetė vos 6 taškus – du tolimus metimus pataikė T. Vaitkūnas. Tuo pasinaudoję svečiai įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą 17:29.

Trečiajame kėlinuke po taiklių E. Petrausko ir T. Vaitkūno tritaškių „Grande“ priartėjo iki 26:36. Visgi, A.Šakėnas tolimu metimu inicijavo „MRU VSF“ spurtą ir po trijų kėlinukų svečiai jau buvo priekyje 33:48.

Ketvirtajame kėlinuke po dešimties paeiliui pelnytų M. Zutkio taškų „MRU VSF“ jau pirmavo 35:58. Šią susikrautą persvarą svečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 45:70 (11:12, 6:17, 16:19, 12:22).

Grande: Emilijus Petrauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 19 tšk., Rolandas Nemuras – 3 tšk.

MRU VSF: Matas Zutkis – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Klaudijus Surplys – 19 tšk. (12 atk. kam.), Algirdas Batutis – 12 tšk., Arijus Šakėnas – 10 tšk.

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)