MRU VSF vs United ‒ „R2P Sport“ (59:104)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 1695

Antradienį, vasario 7 -ąją, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „MRU VSF“ bei svečių statusą turėjusių United ‒ „R2P Sport“ komandų. Net didesniu nei keturiasdešimt procentų taiklumu tritaškius metusi svečių komanda laimėjo rungtynes triuškinančiu skirtumu – 59:104 (10:21, 14:25, 20:21, 15:37). Įdomu, tai jog United ‒ „R2P Sport“ komanda metė daugiau tritaškių nei dvitaškių metimų – 46 (19 pataikyti) prieš 34 (20 pataikytų).

United ‒ „R2P Sport“ komanda jau nuo pat rungtynių pradžios surengė spurtą 0-12 pataikydama keturis tolimus metimus iš eilės (0:12). Pirmuosius „MRU VSF“ komandos taškus K.Surplys pelnė tik besibaigiant penktąjai rungtynių minutei, o tai kiek išjudino šeimininkų žaidimą ir leido sustabdyti varžovų bėgimą į priekį (8 min. 10:14). Per paskutines dvi likusias pirmojo ketvirčio minutes svečiai ir vėl sugebėjo sėkmingai pulti bei gintis, o tai jiems leido po pirmųjų dešimties minučių pirmauti dviženkliu taškų skirtumu – 10:21.

Pirmąsias penkias antrojo kėlinio minutes komandos žaidei apylygiai, o skirtumas tarp komandų pasikeitė labai nežymiai (19:32). Vis dėl to, United ‒ „R2P Sport“ komandai pavykus sustabdyti vienintele iki tol sėkmingai veikusią „MRU VSF“ komandos puolimo opciją K. Surplį, svečiai besibaigiant antrajam ketvirčiui vėl trūktelėjo į priekį. Po dviejų kėlinių svečiai buvo įmetę beveik dvigubai daugiau taškų nei aikštelės šeimininkai – 24:46.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės vieno iš šeimininkų komandos lyderio M. Zutkio taškais (red. past. pirmaisiais šios rungtynėse). Į komandos puolimą puikiai įsijungus ir A. Batučiui, „MRU VSF“ vos per porą pirmųjų kėlinio minučių skirtumą tarp komandų sumažino iki dvylikos taškų (36:48). Atrodė, jog „MRU VSF“ dar gali sugrįžti į rungtynes, tačiau United ‒ „R2P Sport“ labai ramiai susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas ir ne tik sugebėjo atstatyti iki šio kėlinio turėtą pranašumą, bet jį dar ir padidinti vienu tašku – 44:67.

Lemiamame ketvirtyje intrigos nebebuvo, tačiau United ‒ „R2P Sport“ komanda labai pasistengė, jog jis būtų labai įdomus žiūrovams. M.Gečionis, kaip komandos draugai minėjo, grįžęs po stažuotės iš Olandijos, ketvirtąjį kėlinį atidarė tiesiog fantastišku žaidimu – tikslą pasiekė jo penki mesti tritaškiai iš eilės! M.Gečionis buvo susikūręs puikią progą įmesti ir šeštąjį tritaškį metimą iš eilės, tačiau, lankas „išspjovė“ gynėjo mestą metimą. „MRU VSF“ ketvirtajame kėlinyje buvo visiškai bejėgė, nes svečių komandos puolimas buvo tiesiog stulbinamas – vienas po kito, įskaitant ir itin sudėtingus metimus, skriedavo į varžovų krepšį. Tai kokie metimai skriejo į „MRU VSF“ komandos krepšį tikriausiai geriausiai atspindi L. Vėlavičiaus pataikytas tritaškis metimas su varžovo pražanga. Būtent šis žaidėjas įmetė šimtąjį komandos tašką šiose rungtnėse ir kiek teko girdėti, už tai turės komandai statyti alaus… :)) Galutinis rungtynių rezultatas rodė labai gražią United ‒ „R2P Sport“ komandos pergalę – 59:104.

United ‒ „R2P Sport“ komandos treneris Marius Lebedys pergalės pernelyg nesureikšmino, o ir apie varžovus po tokios triuškinančios pergalės atsiliepė ganėtinai pagarbiai:

Geros varžybos, gal šiandien mes geriau pataikėme, varžovai kiek prasčiau atrodė, tai taip ir laimėjom. Komanda atsipalaidavusi žaidė, viskas sekėsi, tai buvo labai malonu žaisti.

Tuo tarpu „MRU VSF“ komandos kapitonas Algirdas Batutis teigė, jog varžovai buvo tiesiog stipresni:

Varžovų komanda žymiai stipresnė ir tai atsispindi rezultate.

„MRU VSF“: Klaudijus Surplys – 24 tšk., Domantas Večerskis – 11 tšk., Algirdas Batutis – 8 tšk.

United ‒ „R2P Sport“: Mantvydas Gečionis – 25 tšk., Donatas Gudeliauskas – 14 tšk., Simonas Pupkevičius – 12 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk., Darius Kuzmickas – 10 tšk.

United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Sparta“ tik po dramatiškos kovos nepateikė dar vienos staigmenos ir paskutinėmis pratęsimo sekundėmis nusileido „MRU VSF“ ekipai (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:13 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)