Nebajeris vs Akademija (66:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:57 val., peržiūros: 1419

Sausio 15 dieną, 15:45 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Nors rungtynes labai gerai pradėjo šeimininkai, kurie ilgą laiką išlaikė pranašumą savo rankose, tačiau antrojo kėlinuko metu „Akadamija“ ne tik atsitiesė, bet ir patys netrukus pabėgo tolyn. Kurį laiką žaidimas dar vyko banguotai, bet lemiamoje rungtynių atkarpoje „Akademija“ atrodė daug užtikrinčiau, nei jų varžovai ir svečių persvara pirmą kartą rungtynėse tapo dviženklė. „Akademija“ per likusias minutes išlaikė saugią distanciją ir pasiekė pergalę rezultatu 66:77.

Rungtynių pradžioje abi komandos stengėsi žaisti labai energingai ir toks tempas buvo palankesnis „Nebajeris“ krepšininkams, kurie greitai rinko taškus, puikiai pataikė net ir sudėtingus metimus, bei gana greitai nutolo. Tiesa, jų persvara nebuvo didelė ir siekė 6-8 taškus, bet „Akademijai“ niekaip nesisekė priartėti. Vis tik rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvičio metu, kuomet svečių žaidėjas A.Nausėda pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Užsivedusi „Akademijos“ ekipa neketino sustoti ir po puikios atkarpos pasiekė net 9 taškų pranašumą. Iki ilgosios pertraukos „Nebajeris“ kiek sumažino deficitą, bet iniciatyva jau buvo varžovų rankose 36:40.

Antroje rungtynių dalyje „Nebajeris“ taip pat priminė varžovams, kad gali ir moka pataikyti iš toli ir būtent tolimų metimų dėka sugebėjo išlyginti rezultatą. Kurį laiką ekipos vėl rungtyniavo taškas į tašką, bet dabar „Akademija“ surado naują ginklą. V.Bunikis po krepšiais kovojo taip sėkmingai, kad jo žaidimas puolime leido komandai ir vėl nutolti, o skirtumas grįžo prie rekordinės 9 taškų ribos. „Nebajeris“ nenuleido rankų, bet komandos viltys ėmė gesti ketvirtame kėlinuke. Šeimininkai nesugebėjo rasti jėgų ir nebepajėgė sugrįžti į rungtynes. „Akademija“ finišavo labai galingai, kai komandos pranašumas pasiekė14 taškų ribą jiems beliko tik sulaukti finalinio rungtynių švilpuko. Svečiai ramiai ir užtikrintai baigė rungtynes, pasiekdami pergalę rezultatu 66:77.

Linas Juknys („Akademija“):

„Ketvirtadienį turėjome sunkias varžybas, tad šiandien įsivažiavome ne iš karto. O priešininkas iš karto "pasveikino" geru pataikymu, pataikytais metimais per rankas. Bet gynėmės gerai, žaidėme savo žaidimą, keitėme žaidėjus ir viskas stojo į savo vietas. Visi įnešė savo indėlį į pergalę. Spėju, kad protokolas to neparodys, bet norėčiau išskirti Manto Rudaičio didelį darbą gynyboje. Pirmas varžybas po pertraukos į komandą sugrįžęs Mantas gynyboje buvo žvėris. Labai smagu jį tokį matyti.“

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 19 tšk., Robertas Petrolis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Rytis Sadauskas – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Tadas Čiuplys – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Akademija: Vytautas Bunikis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 16 tšk., Aurimas Juozapaitis – 14 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)Įtemptame trileryje ‒ „Akademijos“ pergalė (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)