Hermis vs MRU VSF (48:83)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 2227

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Hermio“ bei svečių „MRU VSF“. Tai buvo labai svarbios rungtynės abiems ekipoms kovoje dėl patekimo į „B“ lygą, kadangi abiejų ekipų pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo vienodas 2-2.

Jau pati rungtynių pradžia parodė, jog šiose rungtynėse intrigos bus mažai. Vos šešiese susirinkę „Hermio“ krepšininkai nė kiek neprilygo „MRU VSF“ krepšininkams. Jau pirmajame ketvirtyje susikrovę solidžią persvarą 6:22 svečiai net neleido suabejoti jų pergale šios dienos rungtynėse.

Įpusėjus antrajam kėlinukui po greitos K. Bojarūno atakos „MRU VSF“ jau pirmavo 15:38. Šį dvidešimt trijų taškų pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kuris pasibaigė rezultatui esant 20:43.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau skirtumas tarp ekipų vis didėjo. Likus žaisti kiek daugiau nei kelias minutes Ž.Kiveris, taikliu tolimu metimu, padidino savo ekipos pranašumą iki 33:64. Kėlinuko pabaigoje, surengę spurtą 9:2 „Hermio“ krepšininkai po taiklaus S. Pažėros metimo šiek tiek sušvelnino rezultatą iki 42:66.

Paskutiniame ketvirtyje „Hermis“ sukrapštė vos 6 taškus, o „MRU VSF“, vedami O. Margelio ir K. Surplio dar labiau sutvirtino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 48:83 „MRU VSF“ krepšininkų naudai leido svečiams pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą grupėje.

Po rungtynių „MRU VSF“ ekipos treneris R.Palčinskas kalbėjo: „ne kiek mums rungtynės susiklostė neblogai, nes ir mūsų kelių pagrindinių žaidėjų nebuvo, bet tiesiog varžovai nelabai stengėsi patekti į B lygą, nes šitos rungtynės kaip ir lėmė realiai patekimą į B lygą. Tikriausiai varžovai nori žaisti C lygoje“.

Hermis: Rimvydas Petrauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 9 tšk. (6 išpr. praž.), Aurelijus Surgautas – 9 tšk.

MRU VSF: Orestas Margelis – 25 tšk., Karolis Bojarūnas – 15 tšk., Žilvinas Kiveris – 14 tšk., Klaudijus Surplys – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)Sezono starte MRU VSF įveikė KK „13“ krepšininkus (VIDEO) (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:09 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:43 val.)KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)