ICE vs Nebajeris (54:46)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 1459

Pirmadienį V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B Lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Nebajeris“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau kieta gynyba svečių pusė kėlinuko paliko šeimininkus be taškų ( 0:5). „ICE“ ekipai pavyko susitvarkyti su puolimu, kur surengė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 5:9). Po minutės pertraukėlės ( svečių) „ICE“ toliau išlaikė atotrūkį – 9:14.

Antrame kėlinyje tarp ekipų toliau vyko kieta kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. „Nebajeris“ sugebėjo surengti keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 15:16). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai apsigynė nuo svarbių ataku bei įsiveržė į priekį – 23:22.

Trečiąjį kėlinuką „ICE“ pradėjo spurtu, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir komandas skyrė tik du taškai ( 30:28). Po pertraukėlės aikštelės šeimininkai suaktyvino gynybą , kur pranašumas išaugo iki 8 taškų. Vis dėlto, „Nebajeris“ kėlinuko pabaigoje sušvelnino skirtumą iki 6 taškų taškų – 38:32.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo tolimais metimais šeimininkai ir per keletą minučių pranašumas išaugo iki 10 taškų ( 46:36). „Nebajeris“ sugebėjo atsitiesti ir atsakė 7:0 atkarpą, tačiau „ICE“ toliau kontroliavo rungtynes, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 54:46.

ICE: Gytis Jaglinskas – 13 tšk., Lukas Mikalauskas – 12 tšk., Artūras Bručkus – 10 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 14 tšk., Robertas Petrolis – 7 tšk., Marius Kazickas – 7 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)