MRU VSF vs United ‒ „R2P Sport“ (65:88)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 1937

2016 m. gruodžio 13 dieną, 20:15, Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje, įvyko KKL B lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose namuose žaidę „MRU VSF“ (4-3) priėmė United ‒ „R2P Sport“ (6-1) krepšininkus.

Rungynes abi ekipos pradėjo tarsi miegodamos, su daugybe netaiklių metimų. Visgi, ledus pralaužė ekipų snaiperiai – šeimininkų žaidėjas K.Surplys pataikė vieną, svečių krepšininkas K.Tarvydas – du, o įpusėjus ketvirčiui rungtynėse buvo lygybė 6:6. Antroje kėlinuko pusėje puikus D. Kuzmicko žaidimas vedė United ‒ „R2P Sport“ ekipą į priekį, tačiau „MRU VSF“ nepasidavė ir pasibaigus ketvirčiui turėjo lygų rezultatą 17:17.

Antrajame kėlinuke šeimininkus į priekį vedė M.Zutkis, tačiau jo vieno pastangų buvo maža. United ‒ „R2P Sport“ pridėjo žaidime energijos ir po taiklių M. Gečionio bei D. Kuzmicko metimų įpusėjus ketvirčiui pirmavo 24:28. Kėlinuko pabaigoje solo pasirodymą surengė K.Tarvydas, kurio septyni taškai leido svečiams pirmauti 30:37.

Trečiajame kėlinuke United ‒ „R2P Sport“ spurtavo ir po antro iš eilės S.Pupkevičius tritaškio, šįkart nuo lentos, nutolo 32:48. Kad ir kaip „MRU VSF“ stengėsi priartėti prie svečių, tačiau daugiausia tolimų metimų dėka United ‒ „R2P Sport“ išlaikė dviženklią persvarą iki pat kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 49:64.

Paskutiniajame kėlinuke „MRU VSF“ dėjo visas pastangas šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, tačiau klaidos gynyboje to neleido padaryti. Nors dar likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos svečių persvara buvo 65:78, tačiau kėlinio pabaigoje spurtas 0:10 leido United ‒ „R2P Sport“ ekipai pasiekti ir dvidešimties taškų skirtumą bei laimėti rungtynes rezulatu 65:88.

Po rungtynių „MRU VSF“ ekipos treneris R.Palčinskas kalbėjo: „pritrūko geresnio žaidimo gynyboje, susikalbėjimo didesnio. Šiaip, puolimas, kai žaidžiam praktiškai be derinių, nėra blogiausia dalis. Stengiamės žaisti komandiškai, tiesiog nesiseka mums gynyboje“.

MRU VSF: Matas Zutkis – 22 tšk., Domantas Večerskis – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Bojarūnas – 9 tšk.

United ‒ „R2P Sport“: Darius Kuzmickas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantvydas Gečionis – 22 tšk. (8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Karolis Tarvydas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Simonas Pupkevičius – 15 tšk.

United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)