MRU VSF vs Legionas (50:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 2444

2016m. Lapkričio 29 dieną, 20:15h, vidaus reikalų ministerijos sporto salėje, įvyko KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „MRU VSP“ (šeimininkai) ir „Legionas“ ekipos. Pirmoji rungtynių pusė buvo ganėtinai įtempta. Abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau būtent po ilgosios pertraukos „Legionas“ pradėjo tolti nuo savo varžovų. Pradėję diktuoti varžovams savo žaidimo ritmą, „Legiono“ krepšininkai užtikrintai laimėjo antrą rungtynių pusę, kas užtikrino jiems solidžią pergalę 19’os taškų skirtumu (50 – 69).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Praėjus daugiau nei pusei pirmojo kėlinio, abi ekipos buvo sumetę vos po kelis taškus. Tačiau kėlinukui einant į pabaigą, krepšys „atsirišo“ ir abi komandos pradėjo kiek stabiliau ir rezultatyviau užbaigti savo atakas. Pirmasis kėlinukas pasibaigė šeimininkams turint minimalią persvarą (16 – 15)

Antrasis rungtynių kėlinukas taipogi buvo pilnas įtampos ir kovos. Abi ekipos vėlgi nepasižymėjo rezultatyvumu. Šis kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (12 – 12), ko pasekoje ilgosios pertraukos metu šeimininkai išlaikė turėtą vieno taško persvarą (28 – 27)

Po ilgosios pertraukos, aikštelėje kiek labiau pradėjo matytis svečių komandos pranašumas. Svečiai persvėrė rezultatą į savo pusę ir po truputį pradėjo bėgti nuo varžovų. Laimėję kėlinuką 9 taškų skirtumu (12 – 21), pasibaigus trims kėlinukams, „Legionas“ pirmavo 8 taškais (40 – 48).

Paskutinis rungtynių kėlinukas iš karto prasidėjo svečių komandos atkarpą. Pelnę net 9 taškus be atsako, „Legiono“ ekipos krepšininkai susikrovė stabilų 17 taškų pranašumą (40 – 57). O visai netrukus pranašumas kirto ir dvidešimties taškų ribą. Panašią persvarą išlaikę iki pat rungtynių pabaigos „Legionas“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (50 – 69).

MRU VSF: Algirdas Batutis – 12 tšk., Matas Zutkis – 11 tšk., Klaudijus Surplys – 7 tšk.

Legionas: Šarūnas Krilavičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Tirva – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Šimkus – 11 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)