Dumblas vs Randeris (104:54)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:58 val., peržiūros: 1864

Sekmadienį, lapkričio 6-ąją dieną „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Dumblo“ ir jiems iššūkį metusių svečių „Randerio“ komandos. Rungtynės prasidėjo visiškai šeimininkų komandos dominavimu abiejose aikštelės pusėse. Svečių komandos žaidėjams niekaip nesisekė rasti būdų kaip pelnyti taškus, o šeimininkai tiesiog siautėjo puolime. Jie per septynias minutes pelnė 17 taškų, į savo krepšį praleisdami apvalų 0, taip praktiškai per pirmąsias minutes jau nuspręsdami rungtynių nugalėtoją. „Randerio“ pirmuosius taškus, iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi mintutes, pelnė D.Leonavičius. Kėlinuko pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 0:7 ir po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo jau tik 10 taškų – 19:9.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelėje vyravo apylygis žaidimas. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Keturias minutes svečiam pavyko išlaikyti vienženklį deficitą, bet „Dumblo“ žaidėjai vėl pagavo savo žaidimo bangą ir likus žaisti tris minutes po R. Šiumetos tritaškio komandas skyrė jau 19 taškų šeimininkų persvara. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o prieš ilgąją pertrauką T.Jorudas pataikydamas dvitaškį atstato savo komandai 19 taškų persvarą – 45:26.

Po pertraukos svečiai ėmėsi mažinti savo deficitą. Du tolimus metimus iš eilės pataikė A.Janulevičius sužindamas savo komandos atsilikimą iki 15 taškų. „Dumblo“ žaidėjai kėlinį pradėjo kiek atsipalaidavę, bet netrukus vėl pradėjo siautėti puolime ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes jie triuškino savo varžovus jau 30 taškų persvara – 69:39. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai vėl atsipalaidavo, o tuo pasinaudę svečiai pradėjo lengviau rinkti taškus, tačiau šiose rungtynėse, norint kažką pakeisti reikėjo stebuklo – 75:46.

Ketvritąjame kėlinuke stebuklo nebuvo. Šeimininkai ir toliau vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, o svečiai praradę motyvaciją sunkiai rado būdų kaip pelnyti taškus. Nuaidėjus sirenai, kuri skelbė apie rungtynių pabaigą, „Dumblo“ krepšininkai šventė lengvą pergalę rezultatu 104:54.

Po rungtynių pakalbintas „Dumblo“ komandos vyr. treneris V. Pilipaitis kalbėjo: „Viską apie mūsų nusiteikimą parodė pirmos aštuonios minutės (17:0). Tiesiog šiandien mes buvom nusiteikę žaisti, antros namų rungtynės ir vaizdas jau daug geresnis. Priešininkai neblogai žaidė, bet mes šiandien esame geresni“

Dumblas: Tomas Grigalevičius – 19 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Deimantas Baltrušis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Steikūnas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Pukelevičius – 15 tšk., Rimantas Šiumeta – 12 tšk., Tadas Bulotas – 11 tšk.

Randeris: Deividas Leonavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 13 tšk., Aurimas Janulevičius – 12 tšk.

„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus. (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 12:03 val.)„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)