Dumblas vs Grande (82:55)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 16:35 val., peržiūros: 1810

Sausio 8 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dumblas“ (6/2) priėmė svečius „Grande“ (5/4).

Rungtynių pradžią šeimininkai pradėjo sėkmingiau – sužaidus beveik pusę pirmojo kėlinio rezultatu 9:4 pirmavo šeimininkų komanda. Pirmojo kėlinio antroje pusėje žaidimas nesikeitė. Kiekvieną minutę pranašumą didino šeimininkai ir kėlinį užbaigė turėdami 13 taškų persvarą (24:11).

Antrasis kėlinys klostėsi panašiu scenarijumi kaip ir pirmasis. „Grande“ ekipai labai sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti atakas, o „Dumblas“ ir toliau didino persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatu 43:28 pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai išėjo jau kaip nugalėtojai ir „Grande“ komanda tinkamai išnaudojo tokį „Dumblas“ komandos nusiteikimą. Sužaidus 26 minutes komandas skyrė vos 8 taškai. Šeimininkai vėl pradėjo agresyviau gintis ir sėkmingai užbaigė trečiąjį kėlinį turėdami 15 taškų pranašumą (57:42).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kokiu pranašumu pergalę iškovos „Dumblas“ prieš penkiese žaidžiančius „Grande“ komandą. Šeimininkai visiškai dominavo ir smaginosi mesdami vieną po kito taiklius metimus. Galutinis rungtynių rezultatas 82:55.

Dumblas: Lukas Steikūnas 26 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Jorudas 13 tšk., Arūnas Kalnutis 10 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Pukelevičius 10 tšk.(6 rezult. perd.),

Grande: Mantas Karauskas 20 tšk. (8 atk. kam.), Šarūnas Žemgulis 11 tšk., Martynas Kenstavičius 8 tšk. (11 atk. kam.),

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)