Dumblas vs Return (97:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 11:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą.

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 14:32 val., peržiūros: 1895

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Dumblas" ir svečiuose žaidę "Return" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Dumblo" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (18:17). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sužaisti kiek rezultatyviau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 11 taškų – (44:33). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau bėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (97:73).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Return" ekipos taškais, vėliau sekė pirmieji 3 "Dumblo" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (3:4). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Return" ekipai pavyko pirmauti rezultatu – (9:14). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis, sužaidus nepilnai minutę šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – (14:14). Per likusį laiką "Dumblo" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų ekipos pelnytais 6 taškais iš eilės, po kurių sužaidus 2 minutes komandas skyrė jau 7 taškai – (24:17). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai jau buvo priekyje 9 taškais – (33:24). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, po kurių šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:33).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 5 minutes komandas skyrė tie patys 10 taškų – (58:48). Antroje kėlinio dalyje "Dumblas" ekipa po truputi pradėjo didinti atsilikimą nuo varžovų ir pasibaigus trečiam kėliniui, komandas skyrė jau 17 taškų – (74:57).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 20 taškų – (77:57). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus "Return" ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 17 taškų – (81:64). Visgi antroje kėlinio dalyje "Dumblas" ekipa laimėjo paskutinę atkarpą – (16:9) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (97:73).

Po laimėtų rungtynių "Dumblas" ekipos treneris kalbėjo: "Antroje rungtynių pusėje varžovai mažiau tolimų metimų pataikė, tada pradėjome mes geriau pulti prieš jų zoninę gynybą, tada jie pakeitė dar į asmeninę, kur daug problemų sukėlė mūsų aukšti žmonės ir to pasakoje laimėjome."

Dumblas: Lukas Steikūnas – 28 tšk. (18 atk. kam.), Arūnas Kalnutis – 13 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Jorudas – 13 tšk., Algimantas Adomaitis – 12 tšk., Mantas Didžiulis – 11 tšk., Tomas Pukelevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Return: Edvinas Gramauskas – 32 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Vailionis – 15 tšk., Lukas Grincevičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus. (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 12:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)