Dumblas vs Kauno liberalai (107:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:08 val., peržiūros: 1388

Gruodžio 4 dieną, 14:45 val. Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Kauno Liberalai“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Kauno Liberalai“ jau pirmame kėlinuke pajuto visą varžovų jėgą ir po 10 minučių atsilikinęjo net 28 taškų skirtumu. Vėliau „Dumblas“ gerokai atsipalaidavo, o komandos dažnai netgi žaidė lygiai, bet svečių deficitas po truputėlį augo, kol galiausiai komandas skyrė ir 50 taškų riba. „Dumblas“ rungtynes laimėjo triuškinamu rezultatu 107:57.

Šeimininkai susitikimą pradėjo milžinišku tempu ir jau po kelių minučių pirmavo 12:0, o sutrikę varžovai tik akimis palydėdavo augantį skirtumą. Tačiau „Dumblas“ net neketino sustoti ir po dar vienos galingos atkarpos jų persvara pasiekė net 28 taškų ribą. Ir visa tai įvyko vos per 10 minučių. Tačiau jau antrojo kėlinuko metu šeimininkai pastebimai atsipalaidavo, žaidėjai suprato, kad šiandien laukia labai lengva pergalė, todėl dingo iki tol matytas greitis ir koncentracija. Bet net ir žaidimo ne pilna jėga užteko, kad „Dumblo“ pranašumas dar labiau išaugtų, o prasidedant ilgajai pertraukai jie buvo priekyje rezultatu 53:14.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno Liberalai“ pajuto, kad varžovai nepersistengia gynyboje, tad pagaliau ir svečiai sužaidė labai rezultatyvų kėlinuką. Skirtumas nustojo augęs, o abi komandos tiesiog keitėsi tolimais metimais ar greitomis atakomis. Tačiau buvo aišku, kad komandų lygis šį kartą skiriasi iš esmės ir „Kauno Liberalų“ rezultatyvus žaidimas yra tik visiško varžovų atsipalaidavimo dėka. „Dumblas“ vėliau dar surado motyvacijos ir perkopė 100 taškų ribą, o rungtynių pabaigoje jų persvara pasiekė ir 50 taškų ribą. Šeimininkai laimėjo sutriuškinadami varžovus rezultatu 107:57.

Vincas Pilipaitis („Dumblas“):

„šiandien pasižaisti gavo visi, o komanda pasiekė savo tikslą ir pelnė 100 taškų“.

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 37 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Pukelevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Jorudas – 12 tšk., Algimantas Adomaitis – 10 tšk.

Kauno liberalai: Liutauras Sakalauskas – 16 tšk., Egidijus Plenta – 13 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Valikonis – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus. (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 12:03 val.)