Elektromontuotojas vs Dumblas (59:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 1716

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Elektromontuotojas“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Dumblas“.

Rungtynes „Dumblas“ pradėjo uraganišku puolimu ( 2:9). „Elektromontuotojas“ toliau sunkiai sekėsi įveikti zoninę varžovų gynybą ir šeimininkai buvo priverti prašyti minutės pertraukėlę ( 6:14). Tik po ilgos pertraukos šeimininkams pavyko pelnyti taškus ir „Dumblas“ išsaugojo 5 taškų pranašumą – 10:15.

Antrajame ketvirtyje „Elektromontuotojas“ pralaužė ledus puolime ir sumažino skirtumą iki 4 taškų ( 20:24). V.Sutkaus pastangomis šeimininkai toliau alsavo varžovams į nugarą ( 28:29). Per likusias minutes tarp ekipų vyko taškas į tašką kova – 33:35.

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ pademonstravo tikrą jėga, kur su kiekviena ataka pradėjo didinti pranašumą. „Elektromontuotojas“ bejėgis buvo prieš kietą varžovų gynybą ( 37:48). Likus žaisti apie tris minutes abiejų ekipų žaidimas suletėjo ir nė viena ekipa neįrodė didesnio pranašumo. Po trijų kėlinių svečiai išlaikė dviženklį pranašumą – 47:58.

Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ toliau nestabdė apsukų ir sausa atkarpa pradėjo kėlinuką ( 50:65). Daumantas Židanavičius dar bandė individualiais veiksmais sumažinti atotrūkį, tačiau svečiai šaltakraujiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 59:69.

Po laimėtų rungtynių „Dumblo“ ekipos treneris, V.Pilipaitis, teigė:“Pirmos sezono rungtynes. Pirmą kartą susirinkome aikštelėje visi. Nuliūdino, kad pagrindinis įžaidėjas gavo traumą ir iškrito iš rikiuotės mėnesiui laikui, mano manymu. Tada komandas susiemė, truputį patempė ir iškovojom pergalę.“

Elektromontuotojas: Vilius Sutkus – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Daumantas Židanavičius – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 14 tšk.

Dumblas: Arūnas Kalnutis – 19 tšk., Lukas Steikūnas – 12 tšk., Paulius Žekonis – 10 tšk.

„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)