Randeris vs Ragai (50:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 1777

Pirmadienį, gruodžio 12- ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „TopSport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Randeris“, priėmė svečių komandos „Ragų“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje L. Steponavičiaus ir D. Leonavičiaus vedamas „Randeris“ pirmavo 10:7. Tačiau V.Žukauskas pelnė 6 taškus paeiliui ir persvarė rezultatą „Ragų“ naudai (12:13). Iki pat pirmo kėlinuko pabaigos vyko kova taškas į tašką, o pasibaigus ketvričiui rezultatas buvo lygus – 16:16.

Antrojoj kėlinuko pradžioje svečiai sužaidė gerą atkarpą ir vėl išsiveržė į priekį – 16:20. Antroje kėlnio pusėje „Ragų“ persvara šoktelėjo iki 7 taškų (23:30). Tačiau „Randeris“ kėlinuką užbaigė 4 taškais paeiliui ir sumažino savo deficitą iki 3 taškų – 27:30.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau kontroliavo žaidimą turėdami 9 taškų persvarą, bet tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir įpusėjus kėliniui jau kvėpavo varžovams į nugarą – 37:39. „Ragai“ paprašė minutės petraukėlės, po kurios jie vėl pradėjo diktuoti savo sąlygas varžovams ir vėl atitrūko. Sužaidus tris kėlinius „Randeris“ nuo varžovų atsilikinėjo 7 taškais – 43:50.

„Ragai“ ketvirto kėlinuko pradžioje surengė rezultatyvią ataką ir po D. Želvio tolimo metimo šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą, netrukus dvitaškį pridėjo ir V.Žukauskas – 43:55. Pirmuosius taškus šiame kėlinuke, sužaidus beveik pusę kėlinio, „Randeriui“ pelnė D.Leonavičius. Po keitimo aištelėje pasirodęs „Ragų“ puolėjas E.Kursevičius pelnė 4 taškus paeiliui ir taip iniciavo savo komandos spurtą 0:14. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutės komandas skyrė jau 23 taškų „Ragų“ persvara. Per likusį laiką stebuklo nesukūrusiam „Randeriui“ teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 50:71.

Po pergalės „Ragų“ puolėjas E.Kursevičius kalbėjo: „Gerai šiandien sekėsi. Du kėliniui apylygiai pažaidėm, po to pradėjom kitas žaidimo schemas naudoti ir pabėgom į priekį. Gerai šiandien sužaidė mūsų gynėjai, o varžovai pabaigoje galbūt ir pavargo. Ir aš pats dar prisidėjau nemažai, nors žaidžiau tik antras rungtynes, bet po to įsibėgėjau ir viskas buvo gerai.“

Randeris: Vilius Narbutas – 18 tšk., Deividas Leonavičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

Ragai: Donatas Želvys – 21 tšk., Edgaras Kursevičius – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Viktoras Žukauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Dviženklę persvarą išbarstę „Ragai“ krito prieš V. Narbuto vedamą „Randerį“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)