Dumblas vs Kauno technikos kolegija (96:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką.

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 16:47 val., peržiūros: 1864

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Dumblas" ir svečiuose žaidę "Kauno technikos kolegijos" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Dumblo" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (23:15). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau didino skirtumą tarp komandų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (51:37). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau bėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (96:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Dumblo" 2 pelnytais taškais, netrukus sekė 4 iš eilės pelnyti "Kauno technikos kolegijos" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie minute rezultatas buvo – (2:4). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai įsiveržė į priekį rezultatu – (18:9). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė apylygiai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 3 minutes komandas skyrė 7 taškai – (31:24). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Dumblo" ekipai pavyko surengti spurtą – (9:0), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 16 taškų – (40:24). Antroje kėlinio dalyje "Kauno technikos kolegijos" komandai per likusį laiką pavyko laimėti atkarpą – (11:13) po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (51:37).

Trečią kėlinį šeimininkų ekipa pradėjo laimėdama 3 minučių atkarpą – (16:5), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 25 taškų – (67:42). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir po trijų kėlinių šeimininkai vis dar buvo priekyje rezultatu – (76:52).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai pirmoje kėlinio pusėje pavyko sumažinti atsilikimą iki 17 taškų – (83:66). Per likusį laiką šeimininkai atstatė turėtą 26 taškų persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (96:70).

Po laimėtų rungtynių "Dumblo" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai šiandieną buvo susirinkę tik penkiese, todėl nusprendėme pirmoje rungtynių dalyje eksperimentuoti sudėtimi, o antroje rungtynių dalyje mokėmės derinius. Tokios ir rungtynės."

Dumblas: Tadas Bulotas – 17 tšk., Lukas Steikūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Kalnutis – 12 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Pukelevičius – 11 tšk., Tomas Grigalevičius – 10 tšk., Tomas Jorudas – 10 tšk.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 23 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Ernestas Pocius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Giraitis – 17 tšk. (6 išpr. praž.)

KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)