Kauno NTI-PN vs Dumblas (71:86)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus.

2016 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 12:03 val., peržiūros: 1426

Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "NTI – PN" ir svečiuose žaidę "Dumblas" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Dumblas" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (15:22). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (32:43). Trečiame kėlinyje "NTI – PN" ekipa atsigavo, laimėjo kėlinį – (23:20) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 8 taškai – (55:63). Ketvirtame kėlinyje "Dumblas" ekipa pabėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (71:86).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "NTI – PN" taikliu metimu, vėliau sekė pirmieji "Dumblas" ekipos taškai po kurių sužaidus porą minučių svečiai pirmavo rezultatu – (2:6). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai pirmavo rezultatu – (7:12). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:22).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 2 minutes pelnyti 5 taškus iš eilės, po kurių rezultatas buvo – (20:22). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes "Dumblo" ekipai pavyko vėl šiek tiek atitrūkti – (24:29). Antroje kėlinio dalyje svečiai neleido daugiau šeimininkams priartėti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (32:43).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiai vis dar pirmavo rezultatu – (42:53). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė rezultatyviai, tik šį kartą kėlinio pabaigoje "NTI – PN" ekipai pavyko sužaist tiksliau ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (55:63).

Ketvirtasis kėlinys komandoms prasidėjo apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dviženklio – (63:73). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė dar vieną tikslią atkarpą, po kurios svečiai pabėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (71:86).

„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)