MRU VSF vs ICE (56:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 2158

Lapkričio 8 dieną „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „ICE“. „MRU VSF“ buvo iškovoję dvi pergales, o „ICE“ sąskaitoje taip pat buvo dvi pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Įpusėjus trečiai minutei „MRU VSF“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės (0:7). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 14 taškų (0:14), o „MRU VSF“ paprašė dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos pagaliau pavyko pelnyti taškus „MRU VSF“ (2:14). „ICE“ atsakė taikliu metimu, o paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „MRU VSF“ kurie pelnė 11 taškų be atsako (13:16).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus pelnė „ICE“. Netrukus tritaškį pataikė „MRU VSF“ (16:18). Trečią minutę spurtą pradėjo „ICE“, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (16:28). Septintą minutę „ICE“ puolimas užstrigo, o „MRU VSF“ pelnė devynis taškus be atsako (25:28).

Pirmas tris trečio kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus jas rezultatas buvo 32:37. Netrukus geros gynybos ir taiklių metimų dėka „ICE“ pranašumas ėmė augti. Svečiai pelnė 13 taškų be atsako po kurių buvo priekyje rezultatu (32:50). Aštuntą minutę tritaškį pataikė „MRU VSF“, bet kėlinio pabaigoje septyni be atsako pelnyti „ICE“ taškai jų pranašumą padidino iki 22 taškų (35:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „MRU VSF“, po kurio skirtumas sumažėjo iki 15 taškų (46:61). Visgi netrukus du taškus su varžovo pražanga pelnė „ICE“ (46:64). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „ICE“ išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 56:71. „ICE“ iškovojo trečią pergalę, o „MRU VSF“ pralaimėjo pirmą kartą.

„ICE“ treneris T.Jonkus: „Sužaidėme trečią kėlinį gerai, kaip komanda. Pradžia buvo gera. Laimėjome atkarpą 14:0, vėliau antroje pusėje irgi padarėme gerą kėlinio pradžią. Varžovai yra tokia komanda, kuri pagauna metimą savo ir žaidžia bangomis. Jie mus bandydavo įtraukti į chaotišką puolimą. Kai kada mes patys išeidavome iš ritmo. Varžovai snaiperių komanda. Mes akcentavome asmeninę gynybą, dažnai keistis, neleisti mesti metimų laisviems varžovams. Varžovai turėjo mesti per rankas. Praktiškai planas įgyvendintas, komanda kovojo vieni už kitus ir su tuo ir sveikinu.“

MRU VSF: Klaudijus Surplys – 15 tšk., Algirdas Batutis – 12 tšk., Matas Zutkis – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

ICE: Donatas Petrauskas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Ritauras Rakauskas – 8 tšk.

„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ žaidėjai rungtynių pabaigoje palūžo ir paleido pergalę iš savo rankų (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:59 val.)