MRU VSF vs R2P Sport ‒ S/M (81:85)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ žaidėjai rungtynių pabaigoje palūžo ir paleido pergalę iš savo rankų

2017 sausio 10 d., Antradienis, 23:59 val., peržiūros: 1513

Sausio 10 -ąją, antradienio vakarą įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybės tarp aikštelės šeimininkų „MRU VSF“ komandos bei svečių statusą turėjusių „R2P Sport – S/M“ komandų. Šiose rungtynėse šeimininkai beveik trisdešimt minučių persvarą turėję savo rankose, rungtynių pabaigoje nesugebėjo jos išsaugoti prieš gerokai labiau patyrusius varžovus ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 81:85.

Rungtynes galingu spurtu 10-0 pradėję šeimininkai iškart parodė varžovams, jog šių rungtynių autsaideriais laikyti žaidėjai lengvos pergalės tikrai neatiduos. „R2P Sport – S/M“ komanda buvo priversta prašyta ankstyvos minutės pertraukėlės. Galiausiai, sužaidus beveik keturias minutes rungtynėse, J.Pocius baudos metimais atidarė svečių taškų sąskaitą (10:2). Sužaidus dar keletą minučių rungtynėse, rezultatas tarp komandų beveik išsilygino (12:11), tačiau taiklūs „MRU VSF“ puolėjo A. Batučio bei po keitimo aikštelėje pasirodžiusio E. Račkausko tolimi metimai ir vėl leido šeimininkams tvirčiau būti priekyje (18:11). Prieš antrąjį kėlinį šeimininkai turėjo penkių taškų persvarą – 23:18.

Sužaidus keletą minučių antrajame ketvirtyje rezultatas tarp komandų pirmą kartą tapo lygus (24:24). Antrajame kėlinyje vedini komandos naujoko A.Rožės, svečiai visą laiką alsavo šeimininkams į nugarą. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes, „MRU VSF“ pirmavo vos vienu tašku (35:34). Sužaidus minutę, M. Mackevičiaus trečiojo tritaškio rungtynėse dėka, „R2P Sport – S/M“ komandą pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo pranašumą (35:40), tačiau persvara džiaugtis ilgai negalėjo – dar vienas šeimininkų „sausas“ spurtas leido po dviejų kėlinių turėti trijų taškų persvarą – 43:40.

Trečiajame kėlinyje „MRU VSF“ komanda atrodė vis labiau įgaunanti pasitikėjimą, o K. Surplio solo šou šiame kėlinyje leido šeimininkams ir vėl įgyti apčiuopiamą pranašumą. Sužaidus keturias minutes antroje rungtynių dalyje, šeimininkai ir vėl įgijo dviženklį pranašumą (54:44). K. Surpliui trečiajame kėlinyje ne tik pačiam pelnant taškus, tačiau ir sėkmingai kovojant dėl atšokusių kamuolių, tiksliai perdavinėjant kamuolį komandos draugams, bet koks varžovų bandymas priartėti būdavo sustabdytas. „MRU VSF“ komanda tvirtai kontroliavo rungtynes, o likus žaisti trys minutes trečiajame ketvirtyje, šeimininkai pirmavo trylikos taškų persvara (65:52). Nors svečiams prieš lemiamą ketvirtį ir pavyko sumažinti atsilikimą trimis taškais, tačiau „MRU VSF“ komandos persvara vis dar atrodė įtikinima – 70:60.

Ketvirtajame kėlinyje „R2P Sport – S/M“ komandos žaidėjai metė vieną sunkų metimą po kito, o puolime ėmę strigti šeimininkai, labai greitai išsvaistė savo turėtą persvarą ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti septynias minutes buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (73:69). Paprašytą minutės pertraukėlė „MRU VSF“ komandai padėjo sustyguoti gynybą, tačiau pralaužti varžovų gynybos ir toliau nesisekė. Net keleta minučių abi komandos negalėjo pelnyti taškų, o ir toliau šiame ketvirtyje dominavę svečiai, iki rungtynių pabaigos likus žaisti keturias minutes, įsiveržė į priekį (73:75). „MRU VSF“ komanda dar bandė susigražinti iniciatyvą į savo rankas, tačiau nesėkmingai – invidualus varžovų meistriškumas ir šaltakraujiški metimai palaidojo šeimininkų viltis pateikti mažytę sensaciją B lygoje. Galutinis rungtynių rezultatas – 81:85.

Po sunkiai laimėtų rungtynių, „R2P Sport – S/M“ rezultatyviausias žaidėjas, pataikęs net penkis tritaškius iš septynių, Mindaugas Mackevičius teigė, jog neįvertino varžovų ir jų pajėgumo:

Pradžioje pasimetėme gal šiek tiek, nesitikėjom iš tikro, kad priešininkų žaidėjai taip gerai sužais, nes pagal statistiką kiek žiūrėjom, tai neatrodė, kad tokia pajėgi komanda, bet šiaip jauni žmonės, gali žaisti, bet pabaigoj susiėme ir padarėme savo.

Tuo tarpu „MRU VSF“ komandos trenerio pareigas perėmęs Klaudijus Surplys po rungtynių neslėpė apmaudo dėl neišnaudotos galimybės išplėšti pergalę:

Nu kaip, sunkios varžybos buvo, geras varžovas, mes po švenčių dabar irgi ilgai buvom nežaidę, ganėtinai gerai sužaidėm pradžią, trys kėlinius, ketvirtam va nelabai, įmetė porą sunkių metimų, paleidom į priekį ir nebesugebėjom sugrįžti jau. Gaila, kad pralaimėjom, nes turėjom šansą įveikti gerą komandą.

„MRU VSF“: Matas Zutkis – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Klaudijus Surplys – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Algirdas Batutis – 17 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“: Mindaugas Mackevičius – 25 tšk., Arūnas Rožė – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Laurynas Andrijauskas – 14 tšk.

„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:43 val.)